Muž sa snažil dobyť žene do bytu a vyhrážal sa zbraňou. Polícia použila varovné výstrely

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Hrozne dôležitá informácia :D

Podla mna to bolo takto: [Edit Mesi] Poprosím ťa, začni sa správať ako dospelý a nezabúdaj na pravidlo "ak nemáš čo povedať, mlč".
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Chlapi, neviem, čo sa nám tu deje, ale ide o relevantnú správu o podozrení z excesu pri manipulácii so zbraňou, takže tu má svoje miesto...
:wink:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ja som to sem dával hlavne z dôvodu, že polícia vraj použila takmer 20 varovných výstrelov, čo moc neregistrujem ako obvyklú prax u nás.

Kalové komentár, kde dal link na youbue videá z koncertov Horkýže slíže (song: A ja sprostá) a No Name (Nie alebo Áno) mi nepríde že úplne bez pridanej hodnoty ale aj dosť nevkusné v kontexte že "si za to môže možno sama". Zľahčovať takto trestné činy príde Kapovi vtipné, ale určite nevhodné natomto fóre.

Mimochodom z dostupných informácií danom v čase sa nedá dedukovať, či žena, na ktorej balkón vyliezol a do ktorej bytu sa snažil dostať bola v nejakom vzťahu s pachošom. Ak by aj bola, tak to nemení nič na fakte, že sa jej snažil a) (pravdepodobne) neoprávnene dostať do obydlia a b) sa jej údajne vyhrážal, čo rozhodne u človeka pod vplyvom drog nie je v žiadnom prípade dobré podceňovať.

Kapovi som udelil zároveň výstrahu, verím, že si takýto trolling nabudúce odpustí.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2077
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa dantes »

Tie vystrely uvadza PZ ako varovne zrejme preto, ze nic netrafila. Kapov prispevok som nevidel, ale znie to vtipne... Konec dobry vsetko dobre. :D
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 637
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa mabo »

Včera boli v telke zábery zo zadržania... Ako ho naháňali po ulici tak jeden "týpek" počas behu strieľa niekoľko rán do vzduchu...
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"