Vz47 a GAMO viper max 4,5

elegant_jackson

Vz47 a GAMO viper max 4,5

Príspevok od používateľa elegant_jackson »

Zdravim Mam moznost zohnat Gamo Vipermax za 200 eura aj s puskohladom co vy na to oplati sa ? Lebo povodne som chcel vz.47 pretoze sa lahko nabija. Co mam zobrat ? A ta vz. 47 je aka silna ? Lebo teraz mam 803 a je to dost slabota.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Zdravim priatelu..no to Gamo neni moc dobra volba...vyzera zle s tou napodobeninou tlmica na hlavni dobre ale pazba je plast a mechanizmus Gama tiez neni bohvieco..a za 200 Euro by som si predstavoval aleaspon pevnu hlaven a toto je zlamovacka....a cela vyroba Gamo je podla mna stata casu aj penazi aj ked maju napisane ze "precision airguns" no gamo ma od preciznej vzduchovky daleko...samozrejme niektore modely su dobre az vyborne ale tych je malo :( no a VZ. 47...no k tomu len tolko...pouzivalo sa to na vycvicenie vojakov aby vedeli robit s ostrymi a preto to ma to klukove prebijanie.plusom je aj pevna hlaven ale minusom je nizka rychlost a to 120m/s to je nieco ako nejaka vykonejsia airsoftka..a je to aj hodne stara zbran nahradne diely uz velmi nezohnat iba ak cez Aukro.sk ak sa ti postasti..kup si radsej nejaku Slavku 634 alebo Hatsana a tym nic nepokazis a ustove rychlosti su dobre s CZ 803 alebo VZ. 47 neporovnatelne...odkazy: http://www.tromf.sk/detail/15FEF00E-876 ... 26E/007000 a na tej istej stranke najdes aj hatsana..sice za dost draho ale da sa
elegant_jackson

Príspevok od používateľa elegant_jackson »

Aha No ja som myslel ze vzor 47 sa da celkom slusne upravit aj na vyssiu rychlost Mne sa paci hlane ten zasobnik a nabijanie tak zato.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

No neskusal by som to experimentovat ked to chces ako vzduhovku na par rokov...ak to dakde zozenies za par korun a kupis si povedzme CZ 634 alebo nejaky hatsan tak experimentovat mozes kludne....aj ja by som chcel nejaku 47-micku na experimentovanie lebo pusku na roky uz mam a experimentovat sa moze dat....
elegant_jackson

Príspevok od používateľa elegant_jackson »

Ako tu nejde o nejake strasne experimenty len vymenit pruzinu a snad tesnenie nejak vydumat som na nejakom fore videl strasne vela toho popisaneho ohladne vz. 47. Mam moznost vz 47 za 100 ecka zohnat tak neviem. Lebo chcem opakovacku kazdopadne. Len ako sa da upravit to netusim ale asi moc nie.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ked chces opakovacku tak taku pod 260 euro (novu ale) nezozenies ..teda pusku... pistol ano.....ale 100 euro je prilis vela...ta zbran musi mat roky takze sa snaz stiahnut tu cenu dole aspon na 70 euro...je to rozdiel ale musis argumentovat tym ze diely sa ti budu tazko zhanat a ze musis vymenit pruzinu a tak (samozrejme ak je to nejaky ostrielany vzduchovkar tak neuspejes velmi.... ale ak je to niekto co nema ani sajnu o novych vzduchnach tak by sa to dalo zariadit) pozri 100 euro je myslim dost za vzduchnu taku staru ibaze by mala nejake vylepsenia (nova pazba,hlaven a telo zachovane, a striela na 100 % vymenena pruzina atd...) plusom je ze je to vzacny kus ak striela a opakovacka...keby som ja mal kupovat tak dam najviac 60-70 euro viac nie...no ale zase strielat budes moct len brokmi a dakedy sa stane ze pri natahovani sa ti brok rozdrvi a tak ale to patri k tejto vzduchovke nie je to zla vzduchna ja by som povedal ze sa da a taky kus by som aj ja si chcel niekde zohnat....
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"