Udrzba plynovej zbrane

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_cannon

Udrzba plynovej zbrane

Príspevok od používateľa friendly_cannon »

Zdravim vsetkych,
idem si kupovat plynovu pistol Walther P 99 (ano, poznam a uvedomujem si vsetky vyhody a nevyhody plynoviek, toto forum navstevujem uz par mesiacov, takze nazorov na ne som precital dost :wink: ). Kedze som predtym ziadnu nevlastnil, zaujimalo by ma, ako je to z udrzbou expanznych zbrani? .. co k tomu treba? (viem, ze existuju oleje na zbrane, existuju aj nejake kartace, ale taky kartac je zrejme pri plynovke nepouzitelny predpokladam, kedze na konci hlavne je kovova mriezka). Takze by ma zaujimalo, ako a cim sa plynovka udrzuje v provozuschopnom stave? :D Dakujem za vsetky rady..
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Nie kartac k tomu dostanes, skoro taky isty ako na strelne zbrane (Len trocha sirsi, skoro ako na .45 :)), normalne sa to pucuje smerom od nabojovej komory k ustiu hlavne. Co potrebujes na udrzbu? Konkor, staru zubnu kefku, sparatka do usi a hromadu papierovych servitiek a v nudzi aj toaletak :lol:.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Dobré sú aj odličovacie tampóny... taký v igelite balený stĺpec krúžkov zo savého mäkkého papiera. Šlohol som mangelke, ani si nevšimla, a perfektne sa tým čistí... :D
friendly_cannon

Príspevok od používateľa friendly_cannon »

Ok:) .. .diky za rady ... a este jedna taka mozno hlupa otazka ... pri cisteni mozem postupovat podla navodu, ktory je popisany v manualy na ostru P99? Alebo je to pri plynovkach jednoduhsie?
Diky:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"