WFC POKEC

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Orava pomoze podla moznosti - vsak vies ;)
friendly_darwin

Príspevok od používateľa friendly_darwin »

No ja by som si rad vyskusal aj nejaku tu sutaz este som nebol :oops: len mierenky na strelniciach to je OK ale predsa mam rad výzvy a rad sa aj priucim od skusenejsich a samozrejme spoznat novych ludi 8)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

bubak: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f=45&t=12078 - mas pod nosom o par dni podla mna vcelku zaujimavu sutazku. Skoda ze je to pre mna tak odruky, velmo rad by som sa zucastnil.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

BTV napísal:Orava pomoze podla moznosti - vsak vies ;)
trochu upresnim tuto iniciativu od BTV, tie moznosti pomoci z Oravy s Turcianskou ligou
su znacne obmedzene, musime v prvom rade pokryt svoju ligu a uz teraz
mam problem zorganizovat dostatocny pocet nasich clenov na sobotu
a na nedelu na brigadu aby to malo nalezitu uroven, a to nikdy neviem
ci pridu vsetci co sa mi slubili, Balistik drzim palce ale kedze viem co to
obnasa, nezavidim ti
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Duso, "podla moznosti" som myslel prave tak, ze ak pokryjeme nase aktivity, tak by sme mohli pomoct s organizaciou kola spolu Balistikovym klubom u nas, pripadne pomoct so samostatnym vyhodnocovanim WFC tak ako to bolo v minulosti v ramci OL.
Samozrejme viem, ze dnes je situacia diametralne odlisna ako v minulosti, ludia su casovo daleko viac vytazeni a kazdy ma ine moznosti sa zapojit.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Upresnim situaciu.Koncom roka ked sme mali poradu aktivnych clenov,zhodli sme sa ze by sa patrilo rozbehnut akcie typu wfc.V podobnom duchu ako oravska liga.Chceli sme to robit ako klubove akcie,zamer bol taky ze v roku 2014 sa nic nedialo pre sirsiu skupinu strelcov ktora sa u nas zisla ako wfc..Sutaze ked este bola situacka to co byvala su davno preč.Tekovska liga nebola taka otvorena strelcom ako byvala.Ale som rad ze sa schopila cast ludi a dufam ze tento rok budu robit viac sutaží.Preto nasa povodna myslienka uz nieje realna,padlo to aj na nenazranosti sukromnych majitelov strelnic za prenajom,velkym vytazenim strelnic a dost vela terminov inych sutazí.Myslim si zeby sme mali viac roboty a malu ucast.Jedine je zamer urobit mierenku 1.kolo na strelnici v Martine.Ale dakujem vsetkym co nam chceli pomoct.
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Rozumiem spravne, ze WFC uz de facto nefunguje a ziadne strelecke "dejchanky" sa za posledne roky uz neuskutocnili ....
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Re: Strelecké "dejchánky" - na východe v posledných rokoch Stretnutie východniarov
Používateľov profilový obrázok
Capone
prispievateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 7 years 5 months

Príspevok od používateľa Capone »

@Breza, keď si pozrieš staré príspevky v tomto fóre, tak zistíš, že slušná kôpka ich autorov už sem vôbec nechodí. Ergo, buď stratili chuť akcie organizovať tak, ako v minulosti, alebo sa vôbec podielať na nich, alebo... no, život ich donútil k zmene, a niektorí žiaľ aj umreli. No a na fórum už sa predsa len chodí akurát tak zapárať a vyvolávať rozbroje, takže nečudo, že by chcel niekto čiste len WFC-related súťaže organizovať... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Capone: trošku pribrzdi. Ak si myslíš, že vieš iba podľa príspevkov fundovane charakterizovať niečo, čo si nezažil- tak si dosť vedľa.

Najbližšie pravde k WFC je to, že od jej zrodu prešlo x rokov, ľudia a športové súťaže prešli svojím vývojom, x ľudí malo x zmien vo svojom osobnom i pracovnom živote.

Treba podotknúť, že WFC boli strelecké súťaže a stretnutia Webfora boli stretnutia členov tohto fora na konkrétnych strelniciach s úplne iným programom.
Používateľov profilový obrázok
Capone
prispievateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 7 years 5 months

Príspevok od používateľa Capone »

Nebol to pokus o moju fundovanú charakteristiku... to bola len prachsprostá irónia. :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

len prachsprostá irónia
Šak to vie každý.
Horšie je s tou realizáciou.
Nepodujmeš sa na zorganizovanie ?









Odpoviem si sám ?
Nie, nepodujmeš !
Používateľov profilový obrázok
Capone
prispievateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 7 years 5 months

Príspevok od používateľa Capone »

Haha, to ako každému vybavovať dopravu do GE? Europske zbrojné pasy? Či sa colníkom vďačne prihovoriť za obetavých slovenských strelcov ako si ty, a ešte desať takých tebe podobných, že čo to vezú vo svojich kufroch? ...No čo si sa ty s koňom zrazil? Nada de nada, ty značka lacných revolverov. :lol:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Capone napísal:Haha, to ako každému vybavovať dopravu do GE? Europske zbrojné pasy? Či sa colníkom vďačne prihovoriť za obetavých slovenských strelcov ako si ty, a ešte desať takých tebe podobných, že čo to vezú vo svojich kufroch? ...No čo si sa ty s koňom zrazil? Nada de nada, ty značka lacných revolverov. :lol:
Dig more...a kto tu vraví, aby si sa realizoval v GE ? Šak môžeš na rodnej zemi...či tá ti nevonia ?

Ideš na to osobne ?
Nuž mi povedz, ty nasledovník sifláka, odkiaľ si nabral, že nick = značke revolvera ? Veľa napovie aj avatar...poštuduj, doplň vedomosti.
No a na fórum už sa predsa len chodí akurát tak zapárať a vyvolávať rozbroje,
...a ty v tom hraješ prvé husle.
Mám ťa prečítaného už dávno...ironizuješ, podyebuješ, si za múdreho...a to nevravím o poznámkach, ktoré hraničia s urážkami...ale opak ti nevonia.
Čistý meťrosexuál, zahľadený do svojej riti...a skutek utek.
Používateľov profilový obrázok
Capone
prispievateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 7 years 5 months

Príspevok od používateľa Capone »

Fňuk fňuk fňuk, ty kckctia hlava. :lol: :lol:
To už je aký narcizmus dávať si pod každé príspevky copyright :lol:

A dig more si hovor tomu, kto ťa neutrel do postelnej bielizne. Podľa mňa si dotyčný ešte dodnes hlavu trieska o múr, ak má byť .... toto.... tou víťaznou mužskou pohlavnou bunkou. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Webforum CUP"