Strelnice a strelecké kluby v Trenčíne a okolí?

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

sano2 napísal:...pracuje sa na strelnici priamo v TN niekde v podchode,
to ako Hasičskej? :lol:
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

V podchode oproti Merine :wink: t.j. cesta zo stanice smerom k rampám na sihoť. Tam niekde :twisted:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Tam je iba jeden podchod co si matne pamatam, kusok od odbocky k hlavnemu vchodu na vystavisko, resp. do Kostrukty.
Inak ako to vysiera s dovezenim tych sudov do Cachtic, mam info, ze tie stare plne su uz odvezene, nebolo by zle doviezt tam tie nove este pred pretekom.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Sudy som predal :twisted: ale nie je problém, ty zariaď termín, kedy bude rampa zdvihnutá, môže byť aj po piatej niektorý deň a ja sudy zoženiem. Preveziem ich priamo z obalu na strelnicu. Cez víkend som niekde v Očovej a tak tam niekde, 3.12. slúžim. Navrhujem 4.12. v priebehu dňa.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

4.12 to bude najsamidealnejsie, vtedy sa budu stava stage, na obed sa zacina, takze bude urcite rampa zdvihnuta
inspiring_swirles

Príspevok od používateľa inspiring_swirles »

Ahoj sano2, prosím ťa a o tej strelnici v Stankovciach niečo vieš,
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

A v Starej Turej už niekto bol? Má to tuším Milata. A vraj treba najprv zavolať..... :roll:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

A bud ti to nezdvihne, alebo sa stretnes s neochotou, nie dakujem.
PS: Stankovce su zavrete najdi si to tu, ked chces vediet dovod.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Takže Tr. Stankovce sú pokiaľ viem zatvorené pre nejaké rozsiahlejší stavebný upgrade, tuším sa pracuje na parkovisku a protihlukovej stene. Správca je p. Tibor TANÁČ - 0902633494, striaľa sa pre verejnosť každú nedelu od 9:00 do 12:00 v lete a v zime tuším len jednu nedelu v mesiaci ale neviem teraz či prvú alebo poslednú :? Platí sa len nejako málo, tak málo a normálne že to nikdy ani neriešim tak som to zabudol. Je to malá strelnica, strieľa sa tuším viac ako na 25 metrov (cca do 50m) s krytého strelišťa. Je tam tak do 10 - 15 (neviem dlho som tam nebol) státí. Ide o to ako sa potačíte. Trošku sa to je tam hlučno, zvuk sa v strelišti odráža ale nie je to nič neznesiteľné. Ak si tam pôjdete zastrieľať, tak môžete zobrať staré štipce (kolíčky na prádlo), sú k dispozíci aj chrániče sluchu na zápožičku za poplatok a terče. K tej cene, asi som platil 2€ za seba s tým že čas strávený na strelnici mi nepočítal. Pri príchode sa treba zapísať do knihy pre poriadok :twisted:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

mate niekto skusenost s : http://www.strelnicalaila.sk/ ??
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ano.
Pekna vnutorna strelnica s celkom milym prevadzkarom.

Chodime tam niekedy v zime ceny boli ok, neviem ako to je dnes, Je to strelnica primarne na mierenku.

Robi sa tam aj vianocny pretek, no startovne je uz prehnane.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

No, k Starej Turej. Strelnica nepatri Milatovi st., ten ju len niekedy "vyuziva". Jeho cenotvorba je zazracna, niekedy bere od box/hod, inokedy clovek/hod bez ohladu na pocet pouzitych boxov, proste podla toho, co mu hodi viac. Blok od neho necakajte. Celkovo by som sa tomu panovi vyhol, strelnica ako taka je v pohode na tercovu strelbu na 25 a 50 metrov.
inspiring_swirles

Príspevok od používateľa inspiring_swirles »

Počujte a čo s tým podchodom pri tej merine je to fakt reálne, alebo je to len nejaký nápad, lebo bola by to fasa. Neviete kto to má na svedomí?
Rád by som sa o tom niečo konkrétne dozvedel.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

prvá informácia bola tuším v pardone a potom v novom čase. Ďalšie onformácie sú len JPP aspoň čo sa mňa týka.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

O planoch vybudovat krytu strelnicu v tom podchode pocuvam tusim uz skoro 10 rokov, takze kedy a ci vobec sa to niekedy zrealizuje je podla mna veeelmi otazne.

Celkovo to v TN regione ide skor dolu vodou, v TN bola kedysi aj jedna brokova strelnica (pri Vahu za mostami), ale uz ju myslim zrusili (kvoli bezpecnosti), v NM bola jedna v Mnesiciach hore v tych 'tuneloch', tu zavreli tiez uz x rokov dozadu pre nedostatocny zaujem, Stankovce su momentalne zavrete kvoli tomu 'susedovi', atd. atd. :?


Gunslinger
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"