WFC smerovanie

inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

vysvetlené v PM, ale Roman, nebol si ďaleko, odkukal som Tvoje správanie a snažil som Ta napodobniť ako sa len dalo. :D už sa nečudujem, že sú z Teba baby paf, funguje to :wink:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Tak ty si vypisujes s GG (pistolnicka) sukromne spravy a nam tu davas citat suche fakty :lol:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

po dlhočiznom telefonte s Biondou (počas ktorého sme museli obaja dať telefóny na nabíjačku :D ) sme sa zhodli okrem iného na jednej veci, že aj humor má svoje hranice a veľa zlosti sa vnieslo do partie neustálymi poznámkami na Sig Sauer. preto zopakujem to, čo som už kdesi písal, nemám osobne nič proti tejto značke, obdivujem ich zmysel pre detaily a kvalitu práce, iba mi táto pištoľ nesedí v paprčiach. Nemyslím si, že si kúpou tejto zbrane niekto niečo kompenzuje a prosím aj ostatných aby sa v tomto zmysle zamysleli a neútočili na vlastníkov tejto značky.
za kladné vybavenie mojej žiadosti vopred ďakujem
zostávam s pozdravom
bbpd :wink:

P.S: v prípade Pištolníčky nešlo o upozornenie ohľadom bezpečnosti, neúmyselne som ju tam zaradil, jednalo sa o "prijímanie do cechu" :)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

myslim ze sucasne nedorozumenie (problemom by som to nenazval) je fakt ze v startovnom poli sa nam zacinaju krystalizovat dva typy sutaziacich.

sutaziaci ako som ja - na WFC sa chodim bavit, zapasit sam so sebou a odkukavat od skusenejsich. zaujima ma len zbezne moj vysledok z daneho zavodu dosiahnuty v ramci uzsej skupiny partakov ktorych poznam osobne. celkove hodnotenie pre mna nie je dolezite.

sutaziaci ktori su zalozenim sportaci - maju silnu potrebu bojovat o priecky a co najlepsie celkove hodnotenie.

obe kategorie su plne legitimne a na ziadnom z tychto dvoch protipolov ja sam nevidim absolutne nic zle. otazka je - zacnu sa protipoly odpudzovat? prvy rocnik WFC dokazal ze funfgovat to moze. nevidim dovod balit kram po prvom zavode novej sezony.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Mrzi ma ze pre jeden pretek chcu ludia zavrhnut a opustit cele WFC :(
A tiez to ze tu vladnu emocie nad snahou vyriesit problem.
Cital som (dufajme ze) pozorne vsetky prispevky a vychadza mi z toho ze ludi rozdeluje nazor na zaradenie a miesanie (saps a nereg) na pretekoch a hodnotenie WFC.
Myslim ze vacsina WFC clenov sa stretneme v Tekove kde pri trochu dobrej voli bude mozne celu zalezitost doriesit aby WFC v pokoji dokoncilo sezonu :wink:

K pripadu Sabakovcov len tolko ze organizator by sa mal riadit vylucne tym co nahlasi kazdy strelec.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

roman napísal:Bionda ja ta tak pozdravim, ze sa ti plomby zo stoliciek vytiahne. a neboj dam si predtym mentolku nech z toho nemas zly zazitok ako ked sa Igoca bol byval zoznamoval :)
..... no kúúúúúrňa "vťypné ako hovado". Vynechaj ma z Tvojich šplechov :roll:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Nabera to fakt spravny smer a som rad ze som sa nedal nahovorit na ten Vas fajn fakt sranda pretek...ako tak pozeram uz ani na ten gulas ci klobasky v Tekove nemam chut...No drzim Vam vsetkym palce aby sa Vam to nerozpadlo aspon do konca tohto roka...Vela stastia WFC.. :shock:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

heeej, vajčák :!:
Keby si tam bol, luuubilo by sa ti. Ja tiež nechápem o čom tu teraz všetci točia, ale asi im prechladli ladviny (tak ako aj mne) a su z toho nervozni (tak ako aj ja) :lol: Ja som si napriek všetkému nedelu bohovo užila, a zistila som že ma to neuveritelne baví. Všetci boli super, chalani z BB úplne namakaní ( neviem či mooožem zverejniť náš sukromný vtip... xixi: prišla som s arrowom, odchádzala som so Sig-om :P :P :P ) a všetci boli moooc milí, pomohli keď sme niečo potrebovali, bola sranda a mne sa páčilo :wink:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Hej kozmicka inzinierka, odkial vies ze mam vajcia? Hm?
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Predpokladám to KURO :lol: neni to jasné už z tvojho nicku ? :wink:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

No v kazdom pripade je tu nejako trosku smutno, nezda sa? To priatelske rypkanie tiez nejako skoncilo... ako po prehratej olympiade...Taky to smutny som bol naposledy pri nasich hokejistoch, prial som im medailu...aj vam som prial dobru naladu a pohodicku, aj vam prajem.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

je to tu teraz take smutnejsie, ale fakt bolo krásne na preteku, nelutujem. Ja verim ze sa to da zase dokopy, je tam moc chlapov pokope :roll: a podaktorí sú malilinko ješitní, xixi, ale na druhej strane sú fajn, tak myslím že to nejako zase spravia a vyhrá radosť zo strieľania, športový duch a kamarátstvo :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

kuro159: presne toto je dôsledok toho, že sa veci nevyjasnia hneď na mieste, ale sa vypisujú s prehnanými emóciami na fórum. Skús prekonať počiatočné sklamanie a príď na pretek, veď to je jednou z hlavných úloh WFC, pritiahnuť nových strelcov. Hoci po prvom preteku to tak nevyzerá, ale ako píše pištolníčka, iba na fóre to tak nevyzerá, na preteku sme sa vyšantili... (aspoň väčšina, ktorá mala v paži rozhodovanie...)
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

bbpd napísal:sme sa zhodli okrem iného na jednej veci, že aj humor má svoje hranice a veľa zlosti sa vnieslo do partie neustálymi poznámkami na Sig Sauer.
zaujimave, ja mam opacny nazor podla vyjadreni niektorych ich majitelov. K100 je naprd, CZ je naprd...vlastne vsetko a vsetci sme nanic lebo nemame peniaze na Sig.

Podotykam, podla vyjadreni niektorych majitelov, nie vsetkych.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

kuro159 napísal:Vela stastia WFC.. :shock:
Netreba to dramatizovat 8)

Ked to mam povedat jednoducho, ludovo:
- Sktrukture sa trocha narusili vnutorne vazby. Tak samoopravnym mechanizmom trocha zvysila teplotu a vnutorny tlak, nasledne prebehne rekrystalizacia a hop - ide sa dalej :wink:


Hlavne nedaj na e-povedacky a dojdi si niekedy zapukat. S usmevom a budovatelskou piesnou na perach... :lol:
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"