WTSHTF - všobecne

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

sando napísal:Zdravím, máte niekto tip kam zmiznúť z tohto covid/vakcinačného marazmu? Kam sa odpratať aspoň na rok dva...? Niekde kde sa nerieši a pravdepodobne ani nebude povinné očkovanie a podobné šialenosti.
Toto je hodne naivná predstava.
Podľa mňa, tebe by vyhovovali skôr Kysuce :lol:
sando
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa sando »

Kysuce nie , tam je zima, mňa láka niečo s palmami... :)
V čom naivné - že by všade resp. všade v "civilizovanom" svete sa nedalo vyhnúť povinnej vakci?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Sando, nechce sa mi rozvíjať tieto úvahy v inej ako ironickej rovine, ale ak by som mal vážne uvažovať o takejto alternatíve, tak by som zrejme prišiel k záveru, že v tomto kontexte sa dva roky javia ako hrozne dlhá doba, aby si niekto dovolil zodpovednejšie predikovať, akú stratégiu ktorý štát zaujme. Prečo? No najmä preto, lebo niektoré "skvelé" nápady sa rodia doslova z večera na ráno.
Takže ak by som sa ocitol v pozícii, že by som bol zarytý antivaxer a silou-mocou sa chcel vyhnúť povinnej vakcinácii, ak raz naozaj povinná bude, tak by som to skôr skúsil s nejakou diagnózou, či by sa nenašla. Ale nie som a nebudem v tejto pozícii, takže hovorím len v teoretickej rovine.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Jack napísal: s nejakou diagnózou, či by sa nenašla. Ale nie som a nebudem v tejto pozícii, takže hovorím len v teoretickej rovine.
no šak "Kysuce" to je priamo diagnóza.
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Tak len v skratke ku Kazachstanu... Potvrdilo sa to, ze bezna domacnost ma doma potraviny na 3 dni. ked kvoli nepokojom ustalo zasobovanie, v Astane bol po 3 dnoch nedostatok potravin, vela obchodov vyrabovanych. Detto bankomaty boli prazdne alebo vyrabovane. Benzinky v meste bez benzinu, auta prestali jazdit. Poucenie pre optimistov, ako rychlo sa moze normalny zivot zvrtnut..
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"