Sig Sauer Mosquito

Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Tak to aj planujem, minule som vykupil vsetky co boli v dease, ale len 1000 kusov mali. Tento tyzden tam planujem nabehnut.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Uvažujem o pištoli v kalibri 22 LR a Mosquito sa mi páči viac ako P22, K22 a Ruger. Strieľal som už z dvoch kusov Mosquita ale obe mali spúšť strašne vzadu, pomaly aby som zbraň prechytil aby som ju mohol stlačiť. Nedá sa tá spúšť upraviť aby zaberala v takej polohe ako iné normálne zbrane, čiže viac vpredu? Prípadne ak tu niekto takú úpravu má - aká bola cena tej úpravy?
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

Ja so sa na toto pytal puskara a nechcel do toho ist, lebo by to znamenalo upravu suciastok, ktore sa nedaju kupit (mozno by ich niekto zohnat vedel, no ja nie), cize ak sa spravi chyba tak je zbran nanic.
No mozno by sa do toho niekto aj pustil a cenu odhadujem na 50€.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Výborne, takže existuje niečo okrem Waltheru P22, Grand power K22 a Mosquita? Nerátam Ruger a Margolín, pretože tie nevyzerajú ako normálne zbrane. Vo Fraňovi som videl ešte niečo iné, - ISSC M22 a predavačka povedala, že ešte žiadny nepredali, že je to novinka, tak nemajú skúsenosti, pár vlákien tu som našiel, ale skúseností ako šafránu.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Malá ruka = Walther P22. Väčšia ruka alebo alternatíva k full-size deviatke = ostatné menované. Inak rozhodovanie je o tom, čo sa páči, čo chytí za srdce - mne sa páčil waltrík!
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Ale hej - u Fraňa už predali min. jeden kus toho ISSC M22 :) - môjmu známemu a zatiaľ je rád, puká z neho české HVčka a ide lepšie ako jeho predošlí Walther P22 - presnejší aj spoľahlivejší čo môžem potvrdiť, lebo mi dal zastrieľať keď ho kúpil a priznám sa, že bol som prekvapený, čakal som záseky a zásahy po celom terči a ono to išlo normálne presne a skoro bez zásekov (prvé náboje čo kúpil boli blazery a tie mu moc nechutili tak dal tie české HVčka a išlo to v poho tak jeden zásek na 3 zásobníky) No ja už by som nemenil (mám origoš Glock :wink: 8) )
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

Dnes som bol na strelnici a z moskyta som pukol 300 blazerov... z toho dve zadrzky - vzpriecenie pri vyhadzovani. Mal som moznost strielat aj z Rugeru MKIII a to bola strelba uuuplne o inom, rozpravkove rozptyly, jemnucka spust, skratka nadhera. Som celkom sklamany z rozptylu, ktory produkuje mosquito :/
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Yuri: a ty ju nakoniec nekupuješ? Pretože si písal v inom vlákne, že na ňu šporíš.
eloquent_cori

Príspevok od používateľa eloquent_cori »

Ahoj. Můžete napsat kolik, kdo máte na Mosquitu nastříleno? Já jsem zvládnul za čtyři měsíce co jsem ho koupil 6200 nábojů, tak by mě docela zajímalo kolik tak asi tahle zbraň vydrží. Zatím jsem neměl žádný problém, a když se náboje lehce namažou ta je i funkce s jakýmkoliv střelivem 100%
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja mam odhadom zatial tak mozno 4000, takze len akurat zabehnuta. Naposledy som mal problemy s SaB nabojmi, potom som si dal naozaj zalezat pri cisteni, pri dalsom strielani blasery sli uz bez problemov.

Zatial velka spokojnost
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ja mám už tretieho a vymieňam ich po dvoch rokoch a prvé dva mali mali za sebou cca. 15.000 až 17.000 rán blazerov na silnú pružinu a len jedny závada na prvom - prasknutá pružina tiahla spúšte, po cca 12.000 ranách. Vymenená v rámci záruky do dvoch týždňov, mi ju zaslali. Takže z mojej strany totálna spokojnosť, preto už mám tretí :wink: :wink: :wink:
eloquent_cori

Príspevok od používateľa eloquent_cori »

Tak jsem dneska překročil na Mosquitu 7000. Hodně z toho byly Blazery a vždy bez problémů ale posledních 500ks se mi občas stalo, že na poprvé neodpálil. Vlašim i CCI Standart byly v pohodě, tak snad to bylo nábojema. Nejhorší náboje jaký jsem použil byly Remington. Nezkoušeli jste někdo Winchester-WILDCAT?
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Na silnú pružinu veľmi dobré
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Som čerstvým majiteľom prekupeneho mosquita. Ale akosi zvlaštne na ňom ide spušť. Pri stlačani dozadu prv taka zaražka, akoby šla strelit. No nenasleduje nič, iba jej prepad až celkom dozadu, kedy dochadza k vystrelu. Pridavam foto.


Obrázok

V tejto polohe dochadza k vystrelu. Ma to tak byť, alebo je vadna?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

kamov: u mňa tak možno o milimeter vpredšie, proste taký typ športovej spúšte a ešte jedno Mosquito ktoré som skúšal pred trištvrte rokom to malo rovnako.

Ale inak o tej zarážke čo spomínaš, tak to neviem, to ja nemám.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"