Psychotesty na Zbrojny preukaz - Poliklinika Humenne

Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

lubor: ono u kazdeho psychologa to testovanie vyzera inak kedze nieje stanovene zakonom ani predpisom aky subor testov ma psychotes obsahovat.

Ja osobne na ZP som mal testovanie cca 2 hodky aj s cakanim a pohovorom s pychologom.

Ano urcite ak by si tam stravil tych 6 hodin tak:
1. s najvacsou pravdepodobnostou by si bol rozladeny z usleho zisku
2. bol by si vycerpany z toho testovania

Ak pojdes robit pt zajdi za psychologom a spytaj sa ako dlho trva testovanie.
Avsak ja ked som sa to spytal dostal som odpoved, ze podla toho aky budem sikovny :D

AROW: On ako zivnostnik ma tiez pravo ucinne sa branit. Taktiez sa urcite zhodneme na tom, ze take pt su uplne nanica teda cim dlhsie su pt tym sa sanca, ze ich nespravis zvysuje. Predstav si, ze mas firmu a ty mas tak nabity diar stretnutiami , jednaniami kde kazda minuta tvojho casu zaraba peniaze. Ci velke alebo male. Obetujes 2 hodky 3 a podobne dajme tomu aj 6 hodin. Prides na testovanie v najhorsom pripade neuspejes. Prides o cca 40 - 100 e za testovanie a usli zisk za 6h tvojho "zahodeneho" casu.
A najvacsi gol je v tom, ze si v strate koli papieru ktory nic nezarucuje. :D:D
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1439
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Všetci vedia, že test nič nezaručuje. A preto sa testy dajú za mierny poplatok do vrecka urobiť aj bez toho, aby tam človek šiel. Papier znesie vela.... :roll:
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Arow neviem ako tebe ale mne zadarmo nikto nic neda a vsetci vieme, ze ten papier je dobry len na tahanie € od ludi. Otazkou je kolko stoji test a kolko ta stoji test a velmi otazna ostava aj objektivnost.
Aj Kapo na to kapol.
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

len tak pre zaujimavost

http://korzar.sme.sk/c/5844465/pod-spis ... odica.html

edit igoros:
A toto ako suvisi s temou???!!!

Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Akira »

daju sa psychotesty robit aj u psychiatra?lebo co to tak sledujem,kopec psychologov ma problem samo so sebou
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

igoros: suvisi to s temou tak, ze ide o psychicky naruseneho vodica, ktory mohol s autom porobit aj inaksie kusky.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Akira: zakon aj novela vravi o psychotestoch u Klinickeho psychologa
Mna osobne doktorka posielala aj ku psychiatrovi, ten mi vsak povedal, ze nieje opravneny, ze a pomyslel si svoje o mojej obvodacke :D a sam mi vybavil sedenie u klinickeho psychologa.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

Mam to uz aj ja za sebou,bol som u nas v BA, otazky podobne,dokopy cca 4 hodiny a stalo to 50 eur. Dostal som 3 originaly,jeden musim nosit s 58-mickou,jeden som odovzdal na policii,jeden som dal mojej praktickej lekarke. Jeden original si nechal klinicky psycholog.
Používateľov profilový obrázok
3500korun
častý prispievateľ
Príspevky: 726
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa 3500korun »

Idem si dať patentovať priehradku na nosenie psychologického posudku kompatibilnú s weaver/Picatinny rail/vsunutelnú do zásobníka .58 :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"