Strelivo 22LR

Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

Moje skúsenosti vravia, že takmer žiadnu, pokiaľ bude mať na sebe nejakú bundu alebo mikinu. Tie náboje sa dajú použiť na to, na čo sú určené. Obrana proti hadom. Moja skúsenosť s nimi je taká, že pri výstrele do kŕdla vrabcov na cca 4-5m ich zostalo zopár ležať, ale pri streľbe na straku a mačky bol účinok nesmrtiaci ... Po teste streľby z cca 5m na terč prichytený na sololite môžem povedať, že bročky ostali v sololite zaborené cca do svojho priemeru.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Tie brokove naboje .22lr som kupil len zo zvedavosti, cena je premrstena na to, co ponukaju. Hrozny rozptyl, energia slaba, je otazne, ci to zabezpeci samonabijaciu funkciu zbrane. Tie naboje som strielal z revolvera, 4" hlaven, na 5 metrov. Jeden brok sa odrazil od drziaka terca, schytal som ho pod oko, stipalo to, ale nic strasne, krv netiekla. Na kontaktnu vzdialenost by som to vsak priamo do ksichtu schytat nechcel. Na hlaven by to nemalo mat neziaduce ucinky, su to male olovene brocky.
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Ludia daju sa zohnat niekde 22lr tracer?? myslim ze ich svojho casu vyrabala RWS. Nechcem to na strelbu ale do zbierky.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

V predajni "Polovnik" som objavil 22lr Blazer,krabicka 50ks po 3eu. Teraz neviem,ci sa zacali uz konecne znova dovazat alebo ide o starsie zasoby ,nemate niekto info ako to vlastne je ?
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Podla mojich informacii by Blazery tak skoro dostupne byt nemali. Mozno tohto roku vôbec.
Predpokladam, ze sa jedna o stare zasoby.

Spytaj sa ho, kolko ma k dispozicii. Preda ich obratom. :)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Momentalne su trhy v Amerike co sa tyka streliva uspokojene(banovacia hysteria utichla), takze do toho roka by snad uz nejaku tu kvapku produkcie mohli pustit aj do EU.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

Momentálne sa všade vyrába strelivo väčších kalibrov, na ktorom sa zarába podstatne viac. Na nejaké .22 nie sú voľné kapacity ...
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Do predajne mu dosli 14.1 od nejakeho dovozcu,takze stare zasoby to nebudu .
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

CCI som kupil koncom roka aj v Ruzomberku,predajca mi vravel ze preto su drahsie ze su od dodavatela s nemecka nie cez nasich.
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa regnak »

už som sa tešil, rozklikol tému reku, že sa ide robiť spoločný nákup .22LR... :o a nič...
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Spolocny nakup 22LR tu este nebol,ak by sa na to niekto podujal,rad sa pridam.Problem by bol,ze s cenou sa neda velmi hybat aj pri vacsom odbere .
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

V prípade záujmu môžem pustiť 5000 ks Eley sport za 420 eur ...
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa regnak »

tak ja moju 22ku nerozmaznávam, kupujem .22 LR SB STANDARD Sellier & Bellot - 2,56g/40grs za 60,-eur 1000ks...
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

22lr Standard Bellot a Blazer su cenovo stejne,ale Blazerky lepsie lietaju -su to HV.
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa dano »

Na moje prekvapenie som dnes tiež kúpil Blazery, aj keď cena už nie je to čo bolo kedysi .
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"