HK P2000, HK USP Compact, HK P8, HK P10

Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

tema o zakazanych doplnkoch zbrane,konkretne laserovy znackovac bola presunuta sem:

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=725
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

majac: Hermes ho má pod 27 litrov, s innoxovým záverom pod 28. Kompakty stoja rovnako.
Moje vlastné skúsenosti sú so .40 SW a aj keď nemôžem zatiaľ príliš porovnávať, tak USP určite za tie prachy stojí. Veľmi bezpečná, presná (čo súdim zatiaľ viac-menej iba podľa priloženého fabrického nástrelného listu), kultivovaná, s perfektne tlmeným spätným nárazom, krásnym chodom spúšte...Neviem, čo na nej ešte pochváliť. Inak, keby som mal
voliť HK výhradne na denné nosenie, tak by som bral USP Compact s nerezovým záverom, lebo čierna povrchovka je jediné ozajstné mínus HK.
Len neviem či kompakt v .40 SW a .45 ACP už nebude trošku divokejší, keďže má inak riešený tlmič dorazu záveru (a logicky aj kratšiu hlaveň). Na to by vedel asi odpovedať nejaký šťastný majiteľ. Ďalšou dobrou alternatívou na denné nosenie mi príde P30, ale ty vravíš, že chceš USP.
Pokiaľ ide o nosenie "veľkého" USP, tak je celkom v pohode. Nie je najmenší, ale vzhľadom na môj somatotyp je to vlastne jedno. Váha je porovnateľná s inými plasťákmi, aj keď USP pôsobí masívnejším dojmom. No a tiež možno prekvapí trochu širšia rukoväť, ale aj tá je v norme, pokiaľ nemáš vyslovene malú paprčku. Úchop je riešený úplne perfektne a inštiktívne sa dá veľmi slušne zamieriť už v momente, keď je vonku z púzdra.
Skrátka, ak uvažuješ o HK USP, tak v pohode prestaň uvažovať a choď do toho. Ak ti sadne do ruky a máš naňho cash, tak vyber si veľkosť a kaliber a nemáš čo ďalšie riešiť.
:wink:
elegant_tereshkova

Príspevok od používateľa elegant_tereshkova »

ahojte som tu nový, čo sa týka HK USP Compact 9mm môžem len doporučiť a za tie prachy to stojí je to fakt super zbraň vlastním to asi päť rokov a som s tým veľmi spokojný je to zbraň veľmi vhodná na sebaobrannú streľbu a je veľmi bezpečná .... :-)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Najtaz, vítam ďalšieho HK-pozitívneho jedinca na tomto fóre. A podpisujem sa pod to, že spoľahlivejší a bezpečnejší gun ako USP ťažko nájsť. Aj keď fakt je, že ak je niekto debil, ani ten najbezpečnejší kvér v jeho rukách nie je bezpečný.
:D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

HK-je super kver a jeden moj znamy ma experta a je nad mieru spokojny len ho ma trocha ošuchaneho.Dalši si kupil standartneho neviem presne aky to bol lebo ho po pol roku predal lebo raz za čas mu sekol nabojnicu a to strialal len nove SB,dal ho reklamovať a robil mu to znova dohovarali sme mu nech skusi ine strelivo,ale vraj mu to robi aj s inymi nabojmi,tak ho predal a kupil Taurusa kopiu Berrety ten siel bez zavad,ale omrzel ho aj ten, tak kupil 75TS,ta mu chvilu robila problemy ale uz slape.No tažko ludia sme rozny myslia si že zbranou si kupia vysledky :roll:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Nech kamrat kupi Glocka a ma po problemoch 8)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Spherixis: Že mloka! No to by si ten jeho kamarát ale dal...
:lol:
Ale nieeee.
:wink:
elegant_tereshkova

Príspevok od používateľa elegant_tereshkova »

netvrdím že medzi HK sa nenájde zmätok tak ako všade a medzi všetkým :-)))) ale stým sekaním nábojníc som sa nestretol a to som z toho môjho vystrieľal už dosť ešte sa mi to nestalo možno to chcelo len pevnejší uchop aby sa zbraň mala o čo oprieť, ťažko povedať čo tam bolo mne to zožerie všetko čo do neho nabijem :-)))
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ja môjmu miminku len tak hocičo nedám, ale zato sa mi odvďačí tým, že funguje úplne bezchybne (trikrát, aby som to nezakríkol: klop-klop-klop). Pokiaľ ide o úchop, napríklad dnes som ho sotva držal, parádne mi pri výstrele zatancoval v ruke, ale na funkciu to vplyv nemalo pražiadny. HK je proste HK! Spraviť to s čízou, tak už by som zrejme odstraňoval závadu.
:D
inspiring_saha

Príspevok od používateľa inspiring_saha »

Jack: "..., ale na funkciu to vplyv nemalo pražiadny."
Ani na funkci rostlinare? :D
sorry som si to nemohol odpustit
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

koudelka: :lol: Niet nad klasiku!
eager_saha

Príspevok od používateľa eager_saha »

Nazdar, pozerám, že sa tu dlho nepísalo, tak hádam ,mi nikto poradí. Existujú na HK USP Compact trítiove nastaviteľné mieridlá - neviem, či zle hľadám, alebo som natrafil na nesprávnych ľudí, čo to nevedia, no nastaviteľné sa mi nikde nedarí nájsť. Vďaka za odpoveď.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

e.x.i.t

Skús .... 8)

http://www.hermes.sk/e-shop/mieridla/
http://www.hermes.sk/e-shop/hk+162/

A potom si odpovedz na otázku sám :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Tritiové existujú, ale či aj tritiové nastaviteľné, to fakt neviem. Skúšal si stránky takých výrobcov ako je Trijicon a Truglo?
eager_saha

Príspevok od používateľa eager_saha »

Práve že som skúšal, našiel som aj nastaviteľné ale len na USP Full size.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"