GP X-Calibur

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Co si dostal zadarmo tricko od GP ? :D
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

verím tomu, že sú aj takí ľudia, ale ja do tejto kategórie rozhodne nepatrím (a nevlastním žiadny reklamný ani nereklamný produkt GP), ale beriem to tak, že na Tvojom príspevku bol najdôležitejší ten smajlík na konci :wink:
skutočne ma tá zbraň oslovila a nemal by som problém si ju zadovážiť, keď budú chechtáky
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Cize ked je zbran primarne urcena na Standard, tak sa moze rovnat s CZ75 TS, ktora sa skvelo drzi, spust ma viac nez slusnu a co sa nahodenia tyka, tak Marek musis uznat, ze viac to ma na svedomi svalova pamat ako samotna zbran.
Skor to svedci o tom, ze ma rovnaky sklon pazbicky voci zaveru s tvojou terajsou lasockou :-)
Uz len aby splnala jednu z variant, ktore jej zahraju do karat a to bud bude atraktivna cenou, alebo bude cena rovnaka a poskytne daco viac ako pre mna kvalitny kus zeleza CZ75 TS.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ta cena je pomerne vysoka udajne 999 eur.Od nas ju chcel Cyro uz aj kupit,ale este sa ofic nepredava,dalej chcelo by to buchnut aspon 200ran.Dalej ako bude slapat s roznymi nabojmi,aby pre pokoj duse bola na sutazi spolahliva :wink:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Na takej cene zacinala i CZ75 TS, ale i ta je uz za menej, takze ako vravim ked nie cenou, tak dacim inym musi zaujat.

PSurcite ma plastovy ram, pricom teraz je v mode nahadzovat na Standard pistole "thumb rest" tak to bude dalsia vec, preco si ju nebudu kupovat.
http://www.doublealpha.biz/gun-accessor ... thumb-rest
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

V production to nehrozi ten thumb rest, nie ?

X-Calibur je primarne urceny na aku diviziu ?
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Rasťo, tým sklonom si nie som istý, lebo mám pocit (ak sa nemýlim), že je postavená na štandardnom MK7mičkovom ráme, ktorý mi ale predtým nejak zvlášť nesedel, môže to byť tým, že je inam posunuté ťažisko, inak si to neviem vysvetliť.

Mimochodom, pokiaľ tá zbraň nie je na Production liste, tak najbližšie má k divízii Standard, ale kto chce, nech s ňou strieľa aj MOD prípade OPEN.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

JE v Production List
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Super, Jarko, nekontroloval som ho, ale keď už tam je, mám taký vodojem, že prudko zamieša kartami, a želám Ti to :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Tak som ju čekol na GUN EXPO 2011 a tu spust ma naozaj maslovu.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

BKSL: vzdy je priestor na vyladenie - nastavenie tej ktorej konkretnej spuste na mieru 8)
inspiring_goldstine

Príspevok od používateľa inspiring_goldstine »

Vidim, ze na hlavnej stranke GP sa uz objavili novinky, zaujimala by mna cena na X-Calibur... a aj na P11.. :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

x-calibur 999eur vraj!
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

Len sa mi to zda (recnicka otazka), alebo uz X-calibur nema 'hlaven-slniecko' ? :?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak som si včera z X-C konečne vystrelil jeden zásobník.
Neviem či to bolo počasím, alebo tým že som toho mal už celkom dosť ale nejako si moje ruky zvyknuté na mloka v kombinácii s rámom Mk7 s najväčším nastavením pažbičky nesadli. nabudúce tomu budem musieť venovať viac času :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"