1911 9mm

Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Videl som dobrú recenziu na Para Ordnance 18.9, nebolo by to dobré riešenie 1911-tky v 9 mm? Zlé ohlasy na dvojradové pištole tejto značky na amerických fórach sú už staršieho dáta, možno by sa tomu dalo veriť.
inspiring_bartik

Príspevok od používateľa inspiring_bartik »

cena asi 1600 eur s doplnkami, crimson lasergrip ,petka zasobniku ,ked bude doma potom to zratam aj s benzinom ,ale asi sa zmestim do 1600 eur.
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

Zdravim, neviete mi poradit kde sa da za dobru cenu kupit STI Spartan alebo Trojan v 9mm a aky je rozdiel v cene medzi nimi? Oplati sa priplatit za Trojan?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Spartan pre STI vyrabal Armscor na Filipnach, Trojan sa vyraba v Texase.
Spartana som mal, Trojana som par krat drzal. Rozdiel v spracovani a zlicovani zodpoveda rozdielu v cene, plus povrchovka Trojana je lepsia.
Netusim ci behaju po nasom trhu Spartany v 9L , ja som mal 45acp.
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

Velky vyber 1911 v 9mm do 1200eur asi ani nieje, okrem STI Spartan, Taurus PT1911 a Norinca som nic nenasiel, este kimber stainless custom II je LTT v tejto cenovej relacii. Ktora z nich je lepsia kupa, myslim medzi Spartanom a Kimberom alebo su tu este nejake ine znacky ktore by stali za hriech v danej cene? Hladam jedine v 9mm.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Ruger? Tam je cena tiez pod 1200€
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

Ruger nerobi 1911 v 9mm
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Hej jasne, to som prehladol... Moja chyba
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Že som tak smelý, prečo nie Norinco 1911 v 9Luger? Po troch rokoch požívania mu z hľadiska funkčnosti a spoľahlivosti nemôžem absolútne nič vytknúť. Prežilo zatiaľ všetky moje mejdindoma úpravy aj prebíjacie excesy s počtom zádržiek presne 0. Strelených mám +/-5000 nábojov všelijakej kvality a značky.
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

Norinco som nechcel prave koli kvalite. Ja by som chcel nieco take, neviem no mozno verim ze znacka je tak trosku zaruka kvality. Btw z norinca som strielal ale 45acp apohodka len som pocul ze 9mm su hrkace a chcel by som aj nieco take specialnejsie
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

Zdravím, neviete kde by som mohol kúpiť STI Trojan 9mm v dobrej cene?

Zatial
1911.sk, lvlAromory rovnako 1526eur
black market zbrane Prešov 1470eur

Taktiež porovnávam s Kimber Custom 2 stainless ktorý je za 1300 eur, ale v porovnaniach na amerických fórach a z názorov majitelov vyšiel oveľa lepšie STI Trojan

Budem vďačný za každú radu, vopred ďakujem
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja vám odporúčam Dan Wesson Guardian , mal som to a to bol šperk strieľalo to jednu dieru , neskutočne spracovanie , dolícovanie , chirurgicky presná robota , neskutočna buchačka, úžasna pištolka !!!!

Norinco stoji 350e , za tie prachy je to uplne pohode pistolka .. jasne ma to vela much, ale črevá sa daju povymienať , da sa to lepšie dopasovať návarom materiálu , tym odstraniť ta vôla a tak isto sa do toho dá šupnuť parádna match hlaveň a je to pištolka uplne že v pohode.. len sa neda s tým nejak vyťahovať.. že aha čo mam..
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Dan Wesson bola loteria, budto si natrafil na fajn zlicovany kus alebo na ausus.
(neviem ako je to dnes, ale CZ UB / CZ USA by som sa vyhol)
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

mal som v ruke troch Gurdianov, a Valora a Bobtaila, podla recenzii z poza mora sa na tom doslova roztekali ako je ta pištol nenormálne dobre spravená. Roman ty si držal v ruke nejaký zlý kus ? videl si ho na vlastné oči ? bo to čo píšeš sa mi vôbec nezdá a podľa toho čo som mal v ruke to jest 5ks pištolí v priebehu rokov by som to nikdy nepovedal.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Mam Dan Wesson PM-7 v 45ke - je to najkvalitnejsia pistol aku mam doma, ci uz co sa to tyka presnosti, spolahlivosti, urovne spracovania, ci kvalitou materialu. Ano, predava ich CZ (a vyraba tusim CZ USA), ale ich "rukopis" na tej zbrani necitim.
- len pre zaujmavost: pri uchopeni zbrane (stlacena dlanova poistka a malicek v kontakte s botkou zasobnika) pri traseni v tej zbrani NIC nehrka - a trasenim myslim poriadne trasenie
- moj nazor je ze keby si za tu zbran onehda vypytali aj o 500€ viac stale by som nemal pocit za na mne zarobili (teraz sli ceny hore)
- vo svojom okoli mam asi 4 dalsie DW a ich majitelia sa k nim po experimentovani s novinkami ktore trh z casu na cas ponukne, s zeleznou pravidelnostou vracaju

PS: Roman, nepisem to sem aby som s tebou siel do krizku (tak ako sa nam to uz raz podarilo v jednej inej diskusii ktoru sme potom celkom slusne za$rali) - pisem to sem len ako svoj nazor, respektive osobnu skusenost. Tolko..
Naposledy upravil/-a theplaky v 29 Feb 2016, 08:20, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"