CZ vz. 45

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Najnovšie 92ky (tie s tvarovanou rukoväťou) majú aj vypúšťanie zásobníku klasické tlačidlové, staré 45ky a aj väčšina starších 92 má ešte zásobník istený zospodu a rýchloprebitie skutočne nehrozí.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

takze lepsia je ta novsia hej ?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Čo sa týka kvality materiálu tak skôr by som (nemám to ničím podložené) veril CZ45, ale inak tie CZ 92 nové zas nebudú mať toľko nalietané, lebo tie majú vážne iba pár rokov, kým staršia CZ 92 má tých rokov 20... Ale tú novú CZ92 za 50 euro ani podobné peniaze iste nekúpiš.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Aha dobre vediet. Tak poviem v shope naj mi to supne do ruky a spravi rozborku neh viem ako vyzera z vnutra. inak so 45kou ani 92kou sa neda cvakat nasucho ci ?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Rýchlo by sa posrala a cvičné 6,35 som ešte nevidel.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mam Cz45,je snou buchnute cez 2000ran,ked som raz cvakol na prazdno ulomil sa mi zapalnik.Na letne horuce dni super pistolka ked chces akoze nieco mat.Spolahlivost je o.k ale material ja ako blato,opracovanie strach a hroza,pripada mi to ako cinan,menil som uz aj vytahovač nabojnic,črienky,zasobnik,zbran stale slape,ale na dlhe buchanie to nieje.Na tej mojej je po tych ranach vidno za bicím kladivom naklepanie materialu na rame.Ked ju zabudnes namazat hned je na nej liska.
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

Rasto, to naklepanie materialu mam aj ja a to ani nestrelil z nej tolko co ty a opracovanie z vnutra je tiez take ako mas ty, ale neriesim to...matros je blatkavy dako...ale vies ako, nie je to moc na strelbu...skor na maznanie, len mi nejde do hlavy kam ty das pod nu tie svoje prsty.. :lol:
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

ja mam cz 92 tu starsiu a mam ju kazdy den so sebou ... dokonca aj na teplakoch ked korculujem ...
Jednoznacne za tu cenu 92 BER ... bude tvoj milacik ... niekto si kupuje izboveho psa a niekto malu pistol ....
:D
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

chod na doladovanie nastrelovanie ....
ciernenie za studena
a tam mas par foto z mojej cz 92... nebolo o nu starane (kupil som ju v komise) ... ale uz je v perinke pri tatkovi :lol:
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

vaz..ako keby som videl seba v tebe..zabudnem si mobil..aj cigi ci zapalovac...ale 92 mam stale pri sebe furt v dakom vacku sa vyvaluje...ked neberiem glocka, tak ten krpec je stale pri mne...hmm :lol:
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

moja krvna skupina ... ja mam stale vnutorne opaskove puzdro Dasta 210 je prerfektna vecicka ....
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

tak to ju berem potom ...
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Ludia a neviete kolko cca moze stat novy udernik na 45tku a kolko na 92jku ? Ci su identicke ?

Lebo ked si zoberem zbran tak planujem kupit aspon 2 -3 nahradne uderniky samozrejme ak nestoja viac ako zbran...
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

...netusim kolko...ja s nou ani nesusim radsej, ale tiez by som jeden prijal pre istotu...ak bude mat zbran jeden zasobnik tak si ho skontroluj..tieto pistolky na to trpia a robi to potom neplechu...a tak si kup aj druhy rezervny, najlepsie novy samozrejme...ale neolutujes, je to taka chutovecka, taky milasek..ved uvidis... :wink:
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

A ked budem kontrolovat ten udernik tak bude na nom vidno ci je rozklepany tesne pred ulomenim alebo treba velmi pozorne pozerat aby som si to vsimol ?
Take lamacke otazky :D
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"