Wing Tsun, Kraw Maga a iné kurzy sebaobrany

Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

A prosim ta ktory, Bruce Lee :?:

Jeden taky majster sa to pokusal dokazat, uz bol na takej urovni ze pokladal ludi len silou energie, a tak sa postavil proti MMA borcovi a nejako prestali energie asi fungovat, bo dostal riadnu nakladacku.
Na yotube treba kuknut.

Videl som akurat jedneho Avganca ci Pakistanca velkeho majstra Kung -Fu co dokazal v boji na turnajoch veci ako Morfeus v Metrixe. :shock:

Neviem si ale spomenut na jeho meno.
Na yotube ma par videi zo zapasov. :shock:
Oplati sa to pozret.
friendly_lovelace

Príspevok od používateľa friendly_lovelace »

Hehe, Bruce Lee :) btw bol naozaj talentovany bojovnik a teraz nemam na mysli jeho filmy... ale nie o tom som chcel

Skor som mal na mysli tolko popularne MMA zapasy a kto tam dominuje bez premozitela. Ludia hovoria ze ma talent. Ja hovorim ze ma spravny trening (jeho treningove videa na youtube , alebo DVD su len malou castou velkej skladacky) Ale v podstate trenovat spravne je tiez talent ;) Pretoze je treba rozumiet tomu co robite. Je rozdiel trening a trening.
To co v jeho zapasoch vidim su tzv. umelo (neverim ze ich ma od narodenia) vytvorene prirodzene reakcie. To sa prejavuje na jeho rychlych reakciach. Vid posledny zapas. Na prvy pohlad clovek ani nezbada kedy padol rozhodujuci uder. Ked som si to pozeral z inych zaberov ten pohyb je tam ako evidentna cielene trenovana reakcia. Neviem ci som niekedy videl v ramci K1 alebo MMA niekoho reagovat na flying knee inac ako uhybovym manevrom alebo krytom.
Bezne u zapasnikov mma badat ako rozmyslaju, ako dalej. U Fedora (tak uz som prezradil :) ) vacsinou vidam len okamzite reakcie na prilezitosti. Taktiez ako casto sa len da, spaja obranu s aktivnym utokom. Hlavne proti kopom.

No jo, nepopieratelne som jeho fanuskom :) a moj nazor nemusi byt najobjektivnejsi
Odporucam si pozriet vsetky jeho zapasy. Myslim ze vsetky stoja za zhliadnutie. (snad vsetky su aj na youtube) Podla mna sa zapise do dejin (resp. uz v nich je) bojovych sportov ako dalsia ikona menom Fedor Emelianenko.

Ej, ale som sa rozpisal :)
eager_aryabhata

Príspevok od používateľa eager_aryabhata »

FOR ARMINIUS:

Ciiiiiiiii tak ty si ale humorista. . .Skus sa zamestnat v nejakej humornej relacii ako bol DERES podobny pseudozabavaci su tam ako aj ty. To ci ma odtialto vymazu alebo nie tak to mam tak u riti asi,toto forum mi nedalo nic vobec,by som chcel vidiet ,,mojich virtualnych oponentov nejake videa alebo ake uspechy dosiahli,pripadne kolko krat sa ubranili...Ale to je skoda reci,raz mi jeden kamarat (thai boxer nie WT) povedal ze do tychto debat sa zapajat ja zbitocne lebo pseudohovna zacnu vyskakovat a si nepripustia sebemensiu kritiku,specialne take ktore si pozru videa na nete a uz vedia vsetko a trafene husicky zagagali. Ano a co som take zle napisal na zaciatku? Ked som si cital cele toto forum az mi zle prislo aky su niektori ucastnici autisti a ziju vo vlastnom svete. Tak ma vymaz odtialto kludne neviem naco cakas este

FOR LUKE: Aj by som ti odpovedal ale je to zbitcone. . .Zi si dalej vo svojom svete skratka o tom ako je nadarmo robit nieco vobec ,,ked ta chytia traja,, a jeden ta zastreli uz z dialky,druhy ta pichne skrubovakom a treti je palmexman,chod na hodiny jogy potom.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Fjodor je king. Ale Filipko by ho zmastil aj keby rovno prišiel v triu s Mirkom CroCopom Filipovičom a najlepším z bratov Gracieovcov. Ani šrovbováky by im nepomohli.
:lol:
Preboha, prestaňme mu vôbec odpisovať, šak to môžeme ísť radšej diskutovať s deťmi na Mokrohájsku. Efekt bude podobný. Očividne ho to tu baví, aj keď tvrdí opak. Keby to tak nebolo, viac by sem neliezol.
:roll:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Filipko napísal:Ked som si cital cele toto forum az mi zle prislo aky su niektori ucastnici autisti a ziju vo vlastnom svete.
Cital si aj svoje prispevky?

Kto z nas ma tolko casu, aby chodil a prispieval niekam, kde mu to "neda nic vobec"?
Toto je sukromne forum so sukromnymi pravidlami. Pravidlam sa bud prisposobim alebo idem inde, cyberspace je velky. A odist sa da aj bez zbytocnych reci.

Suma sumarum - nie je problem, ze mas svoje nazory. Rozdielnych nazorov je toto forum plne, a je to v jeho prospech.
Problemom je forma, akou svoje nazory prezentujes a hlavne sposob, akym sa vyjadrujes k nazorom inych.
Tot moj nazor. Ci sa nad nim zamyslis alebo nan flusnes, je na tebe, je mi to v podstatne jedno.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Filipko:
Ked som si cital cele toto forum az mi zle prislo aky su niektori ucastnici autisti a ziju vo vlastnom svete. Tak ma vymaz odtialto kludne neviem naco cakas este
Pan Boh a Admin vyslys ho :!:

Pardom pisal som to v strese a pod tlakom okolnosti.
Hambim sa za seba. :oops:
Mal som vzdy 4 z diktatov. :lol:
Naposledy upravil/-a Michal1 v 03 Mar 2009, 13:39, upravené celkom 4 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Michal1
Pan doh a Admin vysliz ho
Pána doha nepoznám a Admin sliz nemá :roll: Ešte tak slziť by mohol :cry: :cry: :cry:

TAKŽE

" Pán Boh a Admin vyslyš ho "

Ale pochopili sme aj tak :!:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

"Pan doh a Admin vysliz ho"
:lol: :lol:
blissful_proskuriakova

Príspevok od používateľa blissful_proskuriakova »

Zdravim pani...vidim ze mate peknu debatu:)....chcel by som zacat robit wing tsun.Neviete mi niekto poradit,kto mate s tym skusenosti nejaky dobry klub v bratislave? dik
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Blade »

Makeee: Skus sa pozriet na www.ewto.sk
Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa Akira »

na WT chodim,nieje to zle,ale chcel by som si k tomu pridat aj thajsky box.neviete prosim o nejakej dobrej skole/klube v BA a okoli?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

po BA je niekolko klubov MT a +/- vsetky su asi kvalitne.
v petrzalke je hanuman a huron, na vinohradoch fight club, na sokolskej v meste je dragon.
presnejsie by to malo byt na www.thaiboxing.sk
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

na svetle sveta, nech posudi kazdy sam.
http://adam.cas.sk/clanok/5161/videorep ... h-buchacov
infallible_faraday

Príspevok od používateľa infallible_faraday »

Caute chalani. Zaujimal by ma Vas nazor, aky je rozdiel medzi Wingchun a WingTsun? co je lepsie a preco? stretli ste sa uz s oboma tymito boj.umeniami? dakujem za odpoved :-)
Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa Akira »

inak pani,ti co sa venujete thai boxu,aj vo vasom klube je to tak,ze trener nadava svovjim zverencom (rozumej zakaznikom,vsak sa tam platia dost pekne love) do k******?alebo ma sproste reci typu-j**** Tvoju zidovsku mater,vyrezem Ti jazyk z hrtanu a pod.?hm? :!:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"