vz. 58/98 "Bulldog" 9x19mm

Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 4 months

vz. 58/98 "Bulldog" 9x19mm

Príspevok od používateľa Ja som »

Poculi ste niekto o tejto verzii 58cky? je v kalibri 9mm Luger. Mate s nou niekto nejake skusenosti, info ? Predava sa u nas ? "Developed by" ma byt podla wiki VTÚVM Slavičín.

EDIT: Nejake info som nasiel tu + obrazky: http://www.gunexpert.cz/products/sa-vz- ... lldog-9mm/
dik

Obrázok
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa klingy »

To Ja som: Je to prestavba SLavicina okolo rokov 96/97 boli na platforme vz 58 vytvorene 3 zbrane modernizovana utocna puska s tazsiou hlavnou a moznostou podvesti granatomet M203 dalej "DMR" puska s optikou zo VZ59 obidve boli vybavene rampou nad ramom s dioptrom novy plastovym dielmi predpazbie pistolova rucka a Pazbou z Lady... a VZ 58/97 Bulldog bola tretia cast na povodny nosic zavornika bol nakolikovany pravdepodobne novy zavornik tym vznikol dynamicky zaver... dalej tam bola vlozka na zasobniky z 9mm samopalu Famae ktora niesla na lavej strane vyhadzovac obojstranna poistka rampa s dioptrickym nastavitelnym hladim hore bola rampa...

A vsak tieto zbrane nikdy neopustili stadium prototypov aj ked vyvoj bol pravdepobobne dokonceny....

Pred rokom resp. 2 som sa pisal do Slavicina ci budu distribuovat tieto prestavby odpoved bola ze niesu schopny momentalne dodat...

Ja sa momentalne zaoberam myslienkou urobit taku rampu ako bola na Bulldogu s tym ze by muselo dojst k premiestneniu vyhadzovaca ked budem mat nieco nove tak dam vediet :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "