Remington 770

Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Tak som sa rozhodol a samozrejme zase presne opačne ako mi ľudia radia :) Kúpil som ho v 30-06 Spr.
Používateľov profilový obrázok
Kelly
občasný prispievateľ
Príspevky: 43
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Kelly »

Ja osobne som spravil este vacsiu sprostost a kupil som ho v .300 win mag :)
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

není špatnej kompromis 300 WSM
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

...myslim ze 300WM je jeden z najlepsich nabojov. Prebijal som to cca 10 rokov a nemal som najmensi problem. Dokonca som nemusel nabojnicu skracovat ani sustruzit - len na zaciatku. Prebiti LAPUA vydrzala aj 15x.

Ci sa to uz niekomu paci alebo nie svet. vyrobcovia maju ako zakladnu ponuku tento kaliber ako sniper naboj... zakl. je vzdy 308w, 300WM, 338LM.

Len prosim zase nikto nespomente "vymedzovaci kruzok" v spodnej casti nabojnice! Neviem kto to tu kedy zavalil a odvtedy sa tu o tom mudruje... Ten vymedzuje akurat tak holu rit.
Používateľov profilový obrázok
Kelly
občasný prispievateľ
Príspevky: 43
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Kelly »

Ono naboj je to podla mojho nazoru vyborny, ale neviem ci je moc vhodny pre remington 770 a pre "nizkonakladovu" optiku co na to montuju v zaklade.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Tu musim povedat ze asi nie, ale mam osobnu skusenost s M770, kedy v kal. 30-06 neskutocne prekvapil sustrel na 100 s tovarenskym strelivom SB! urobil z polohy opretie o kapotu auta na deke 5 ran na staru 10 Sk mincu...
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Ja som mal tiež túto zbraň v 300wm...s továrenskou Normou Oryx 200gr rozptyl do 25mm. Potom tam šli nadupané TTSX a za tie peniaze flinta veľmi pekne. Len pri tej váhe pušky to cítilo moje plece, lebo táto ráž si zaslúži vyššie rýchlosti a monolit zvlášť. Predal som ju, flinta strieľa doteraz na južných krajoch hravo líšky na 300m. Za ten peniaz by ma ani nenapadlo rozmýšlať nad nejakým škrabancom...svoju prácu na poľovné účely odvedie, v pohone tiež...na Long range nevhodná, zabudni.
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa wizzard160 »

Ja som ju mal včera v ruke v jednom KE obchode a tiež rozmýšľam, že ak budú štedré Vianoce tak by som si jednu tak na vybláznenie na 300m na strelnicu zadovážil len neviem ešte aký kaliber :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"