GP .45 ACP

inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

vyzera paradne :)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Niko:
.45ACP -10rán
.40SW -15 rán

699Eur
http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... 8&start=15
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

Neviem ci to bolo spominane, ale zbran ma fantasticku Xcalibrovsku spust. Ten reset pri SA je super kratky, odhadmo nejake 2-3 mm. Nadhera.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

som inak zvedavy aky bude mat spätny raz
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Typujem klasicky 45kovsko -plastovsky. :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Pozeral som túto novinku a Kuro mi ju aj rozobral - do nábojnice .45acp sa nemôže zmestiť toľko prachu aby to v tejto zbrani spravilo ka-boom, zdá sa že všetko bolo kovovo predimenzované a pôsobilo to veľmi solídne a pevne.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1441
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Kapo »

No neviem, ale vyzerá to, že už je v ponuke....či?

http://www.grandpower.eu/
Nové modely v kalibri .40S&W a .45ACP

Spoločnosť GRAND POWER v snahe uspokojiť požiadavky zákazníkov prináša dva nové modely pištolí. Ide o model pištole P40 v kalibri .40S&W, oblúbenom medzi športovými strelcami. Ďalším novým modelom je pištoľ P45 v legendárnom kalibri .45ACP.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

P45 je uz v predajnej sieti. ma ju v ponuke napr. bratislavsky DEAS Arms.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

P45 som testoval pred tyzdnom v Martine na strelnici www.objekt23.sk, kupil som si na test od majitela 25ks prebijancov ares. Po uvodnom zoznameni som na terč par ran strhol na nekrytu leziacu figuru asi na 8. Ale cim dalej som buchal, rozptyl začal byt jednou dierou. Zbran na 45.ACP nijako vazne nekope-nedviha, len sem tam mi spatny raz akoby kopol do prsta ukazovaka, nie vzdy.

Zbran pocas 25 ran isla bez zavad, zima bola -8. Spytal sa ma majitel na pocity a zhodli sme sa na tom kopani. Obcas uplne strpne prst, ale po dlhsom buchani som to uz nevnimal. Zbran je pekne spracovana, velmi presna a ako uz je asi zvykom GP aj hlaven je dost predimenzovana oproti inym 45-kam. Este tak skusit 40sw, tak potom je to horuci kandidat na IPSC divizia standart.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

skusal som P45 aj P40 ale kopanie do prstu som nepostrehol. hmmm uvidime ci pojde o rozsirenejsi jav...

P40 je tiez velmi prijemna. .40sw sa v nej sprava jak trochu vyzivnejsi luger.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Som bohatší o ďaľšiu skúsenosť. Totiž veľmi rád si strelím z rôznych zbraní rôznych kalibrov. Aspoň potom viem porovnať. Takže GP v 45 ACP je super zbraň. Troška citeľnejší kopanec než 9 mm Luger, ale určite menší než u iných zbraní v tomto kalibri. S presnosťou som taktiež veľmi spokojný. Nový rám sa mne osobne s mojou veľkosťou ruky drží asi najlepšie zo všetkých rámov. Negatíva nemám...a priznám sa asi ani mať nebudem, nakoľko daný kaliber je nad moje finančné možnosti. :-) ....ale nikdá nehovor nikdá....
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Tiez som vcera skusil GP v .45 a mozem potvrdit, ze sa s nou velmi prijemne strielalo.
Keby ze mam akutnu potrebu kupit nejaku zbran v .45 tak by som tuto moznost silno zvazoval.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

Musím sa pridať, tiež som ju skúšal, je to výborná zbraň. V podstate ani nebolo cítiť, že ide o pištoľ s plastovým rámom, presnosť dobrá aj s našlapanými prebíjancami, o čajíčkoch ani nehovorím.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1441
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Ja som teda nestihol, a tak som sa tešil. Chuapci z GP zmizli ako predvolebný slub... :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1087
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa Ravenn »

Ani ja som veru nestihoo vyskusat ten uzasny sportovy tisiceurovy special....

Btw v dease za toto pytaju 699 eur? To fakt myslia vazne, za slovensku pistol domaceho vyrobcu take peniaze? hm no proti gustu...
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"