GP .45 ACP

Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Ako člen LT máš 70 šušníkov zlavu. :)
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja som tiez vyskusal, a ta pistol ide jedna basen. Do ruky padne ako uliata, spust paradna, presnost tiez. Tu som mieril na zaslepku, 3 naboje, vzdialenost 7,5 metra

Obrázok

edit: doplnil som vzdialenost
Naposledy upravil/-a kapula v 19 Feb 2013, 15:56, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

aj ja tak nastrielam.... (z 2metrov)
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Si ma odhalil, ja som to nadieroval ceruzkou :) Na ovladaci terca u frana som bol na cisle 2, to bolo myslim okolo 10m (poloha 1 bola myslim 7 metrov)
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Kolko sa ich vyraba a predava ? Tolko čo 9Luger ? Aha ?
Cena na P45 .45ACP pre SR je takmer dumpingová. pri tých množstvach čo sa robí tam nevychádza ekonomika výroby, a marža na nej je menšia než u pištolí ráže 9mmLuger.
Nechceš, nekupuj....

Ravenn napísal:Ani ja som veru nestihoo vyskusat ten uzasny sportovy tisiceurovy special....

Btw v dease za toto pytaju 699 eur? To fakt myslia vazne, za slovensku pistol domaceho vyrobcu take peniaze? hm no proti gustu...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Presne ako píše Kuro Nechceš nekupuj. Mne sa v 45 páči len 1911 a tak by som GP45 nekúpil ani za tretinovú cenu ,ale keď sa niekomu páči cena nie je vôbec taka strašná ved toľko stoji aj bežný revolver od Rugra.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

alebo napr. nová CZ97B,....teda cena GP je OK...
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Kapo napísal:Ako člen LT máš 70 šušníkov zlavu. :)
ale len na 9mm zbrane :cry:
Používateľov profilový obrázok
Italo
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Italo »

Zľava platí aj na P40 a P45 8)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

kapula napísal:Si ma odhalil, ja som to nadieroval ceruzkou :) Na ovladaci terca u frana som bol na cisle 2, to bolo myslim okolo 10m (poloha 1 bola myslim 7 metrov)
Pozrel som fotky, poloha 2 bola 7,5 metra, poloha 1 bola 5 metrov. 10 metrov bola až poloha 3.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Diki za opravu, doma som uz lamentoval ze som si tie vzdialenosti neodfotil tiez.
Béďa
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Béďa »

GP45 se mi velmi líbí, ale odrazuje mě malá kapacita zásobníku oproti Glocku 21, netuší někdo, zda nebude v nabídce i delší zásobník s větší kapacitou?
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 8 months

Príspevok od používateľa RisoP »

10 alebo 13? Myslím, že je to úplne blbo postavená otázka. Pri takej knedli čo vyletí z hlavne a jej energii by som fakt neriešil kapacitu. Nie sme vo filme. Sme v realite. Radšej sa naučím rýchlo prebiť v krízovej situácii a v rôznych pozíciách.
Béďa
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Béďa »

Chtěl jsem ji i na LOS kde je člověk s malou kapacitou v nevyhodě, krom toho pokud k něčemu dojde tak je hlavní se především trefit a právě nutnost přebití tě může v kritický okamžik zdržet. Nehledě na to, že kapacita zasobníku bude duležitá i pro řadu dalších zákazníků, kteří by tento modeli zvolili pokud by se vyrovnal Glocku, což už myslím stojí za to nabídnout prodloužený zásobník...
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 8 months

Príspevok od používateľa RisoP »

STRIEĽAM LOS (na SK), STRIEĽAL SOM IPSC, STRIEĽAM PRE ZÁBAVU. :-) Na LOS vôbec, ale vôbec nevidím nevýhodu kapacity 10 oproti 13. :-) Vždy je priestor na prebitie a pri LOS tobôž, lebo ťa stále niečo núti kryť sa a presúvať sa....a pritom sa dá robiť veľa vecí, aj napríklkad prebiť :-) nie?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"