Chyby na fóre

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
Používateľov profilový obrázok
Admin
Administrátor
Príspevky: 142
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa Admin »

Nedáva, minimálne nie vedome ^^;

Nemáme nastavenú žiadnu exspiráciu prihlásenia (cookie ako taká má 5 mesiacov), čiže kvôli cookie by po 3ch dňoch odhlasovať nemalo. Je ale nastavené overovanie na IP ako aj na user agenta. Tá IP môže byť dvôvod prečo to odhlasuje, keďže nová session musí byť z rovnakej /24 , čo je objektívne malý rozsah pri dnešných provideroch, skúsim to pozrieť na detail a prípadne zmením na jemnejšie nastavenie.

tata7474 - toto vyzerá, ako keby si mal uloženú starú verziu stránky, a snažíš sa ju odoslať. Nemáš v opere náhodou zapnutý data saving, prípadne nejakú ich proxy?
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

Nic take, jediny zapnuty je Tracker Blocking. Ale pri tej prilezitosti som presiel vsetky nastavenia a jedine co som nasiel, bolo heslo na WF bolo uloze 2x - za stary aj novy. Tak som vymazal obidva a zadam nanovo, uvidime. Mimochodom, mne to robilo tak, ze na viacerych kartach si otvorim temy s novymi prispevkami, na nahodnej to odhlasi ... a automaticky hned na vsetkyxh otvorenych. Podam report ...
Používateľov profilový obrázok
Admin
Administrátor
Príspevky: 142
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa Admin »

Trackery na fóre od zmeny nie sú, na to som pomerne citlivý... na štatistiky používam len plausible, ktorý neukladá žiadne cookies a ani nevie kto to vlastne reportuje (v podstate to je len zoznam tém / fór ktoré sú najklikanejšie). Cookies som tiež v maximálnej miere osekal (3 sú z phpbb - neprečítané príspevky, session id a uid), jeden pre tých čo si zapnú push notifikácie do browsera a posledný pre tmavý režim.

Ak si mal 2x heslo, to môže byť problém ak ti predvolí to "zlé", ale to nebude dvôvod toho odhlasovania, len to komplikuje prihlásenie. Ten prípad že idem na neprečítané príspevky a v taboch si všetko otvorím používam aj ja a aj veľa užívateľov (preto som to tlačítko vytiahol rovno do lišty hore). Aj na obyčajnom užívateľovi ... nainštalujem si tú operu a skúsim to nejako pozisťovať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"