IWA & OutdoorClassics 2012

Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Peter Elektro napísal:Klidek zajtra sa tam vratim a nafotim čo sa nestihlo dnes :D
Ale nohy si necitim...
poprosim tu ciernovlasu v tom tmavomodrom kostyme od ČZ, ta mi ucarovala :lol:
btw. nohy si neciti asi nikto, z nas :D

Filip - skus znacku, zvysis tym sancu, mozno ti Peto o tom bude vediet nieco zohnat

Miki - Ja som sa vykecaval s marketingovym pajácom, ktory mi aj tak nic nepovedal, lebo to co som chcel je "tajne" :roll: Vies ale, ze som tie info potreboval a ze casu bolo menej ako safranu..
Mal som sa radsej venovat slecnam :cry:
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa LtTT »

bolo malo casu, moc som nefotil ale aj tak par postrehov z mojho pohladu ...


Obrázok

Zaujimavy projekt, v nasich koncinach urcite lakavy ... ale osobne by radil som ho skor do zbierky kuriozit ;) Navyse s tym holohlavym pankom na pozadi mam velmi zle skusenosti z IWA 2010 co sa tyka jednania (ohladom Barrettu) ...uz som to tu davnejsie popisoval ...

Obrázok

Sa vz 58 v stanku Zeleny sport ... podrobnosti som nezistoval ... nezaujala

Obrázok

Asi najsialenejsia konverzia na Glock co som osobne videl ... ale proti gustu ziaden distupat. fy Hera Arms,


Obrázok

Springfield M-1A ... u jedeneho z mala dovozcov v Nemecku ... len tie drevenne pazby mi absolutne nesadli ...

Obrázok

Obrázok

Pekna zvrhlost na Barrett-e MRAD ... zaver beha v plastovych lozkach ... verzia so sklopnou pazbou je zatial zakazana na export (DOS by to mal udajne do 3 mesiacov povolit), dalsie hlavne .308Win, .300WM dostupne do asi do 6 mesiacov ... celkovo cena/kvalita pri MRAD-e je viac ako otazna

Obrázok

Nieco pre Zombie fans ... ale viem si predstavit aj lepsie investovane dolare ;)

Obrázok

Chris Reeve .... perfektna prilezitost ako si obzriet tieto noze zblizka ... a zistit ktory Vam lepsie sadne do ruky skor ako zbytocne vyplacnete kopec penazi a este k tomu to nebude ono ;)

Obrázok

Airsoft nepozna hranic ;)
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

na IWE som stravil 2 dni a z hladiska biznisu ju hodnotim pozitivne. ak by som vsak mal byt len pasivny navstevnik, bol by som skor sklamany. velmi vela handier, vela airsoftu, malorazkovych napodobenin a na kazdom druhom stanku vyklepok M16/M4 a 1911.

sklamal ma:
- glock - nic noveho
- smith & wesson - chybalo mi vacsie zastupenie revolverov
- uberti - ministanok, vsetko za sklom...
- chybal stanok taurusu
- brownig - vystavene FN HP35 boli doslova na hanbu sveta. v prisernom stave...

zaujalo ma:
- samozrejme P45 od Grand Power
- ruger s modelom 77 (opakovacka v 357mag) inak vsak bol stanok rugeru prabiedny
- par kuskov jednocinnych revolverov od freedom arms
- turecke samonabijacie brokovnice navonok vyzerajuce ako ar10 (creva su vsak dost odlisne). do usa vyvazaju 2000 kusov mesacne a vyhladovo budu velkou konkurenciou pre saigu/molot
- nova ruska pistol striz. rusi oprasili system uzamykania zavorou ktoru nastepili na browningovsku kulisu. mechanizmus je ale natolko krehky s mnozstvom drobnych suciastok, ze som ohladne funkcnosti a trvanlivosti tejto konstrukcie skepticky...
- dvojranovy deringer v lugri od US vyrobcu ktoreho meno si teraz nespomeniem.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

Ja som napísal:Filip - skus znacku, zvysis tym sancu, mozno ti Peto o tom bude vediet nieco zohnat
predpokladam ze ide o fxairguns zo svedska, na youtube som nasiel toto http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... SMM#t=435s

na webe o tom ale nic nemaju okrem jedneho obrazku ze to na tej iwe demonstrovali :(
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Za seba mozem povedat, ze som tam taketo nieco nepostrehol. Klasicke kuse aj luky tam boli poniektore velmi pekne, ale toto konkretne som nezaregistroval.
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."