Návšteva polície pred skúškami na ZP

inspiring_pasteur

Príspevok od používateľa inspiring_pasteur »

Keď sa už preberá návšteva pred skúškami, tak by som sa rád opýtal aj ja.
Je problém keď ma nezastihnú doma? Domov totiž chodím väčšinou len na víkendy.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Aha tak to si si asi zle precital vlakno.
To nechodia k tebe domov, ale pytat sa na teba susedov (zevraj).
phoenix
občasný prispievateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa phoenix »

asi to bude pripad od pripadu inak.
u mna bol prislusnik doma a susedom dal pokoj.
kedze doma ma nezastihol (takisto sa v mieste trvaleho bydliska zdrziavam vacsinou len cez vikend), porozpraval sa s rodicmi - otazky typu nasilna povaha/uzivanie drog/problemy s alkoholom
potom ma este kontaktoval telefonicky a povypytoval sa na dovod ziadosti o zbrojak, ake davam zaruky ze zbran nezneuzijem,...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Jeden znamy, relativne cerstvy polovnik, mal k tomuto dobru story - nezastihli ho doma, tak cinkli u suseda (stary pan, 80r.). No a dedo sused mu na druhy den hovori: Majko, boli u teba policajti, aj u nas sa pytali na teba. Ale bohuprisaham nic zo mna nedostali, nemusis sa bat.....

:lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

:D stará (partizánska) škola
elegant_villani

Príspevok od používateľa elegant_villani »

phoenix napísal: ake davam zaruky ze zbran nezneuzijem,...
To je "velmi zaujímavá" otázka. A čo si odpovedal?
friendly_bell

Príspevok od používateľa friendly_bell »

Vacsinou chodia cez vikendy, u mna boli v nedelu, aj priamo u mna, uplne v pohode. Najcastejsie chodia k susedom co byvaju nad vami alebo vedla, ci pocut hadky a pod.
phoenix
občasný prispievateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa phoenix »

frontier napísal:To je "velmi zaujímavá" otázka. A čo si odpovedal?
tiez ma pobavilo ked sa na to opytal. odpovedal som v zmysle, ze som nekonfliktna povaha, za tych XX rokov co uz ubehli od mojho narodenia som nikdy nebol rieseny ani kvoli priestupku, nie to este trestnemu cinu. a ze nadmerne neuzivam alkohol a ani si nepicham marihuanu do zil :wink:
elegant_villani

Príspevok od používateľa elegant_villani »

Takže záruka "na pekné slovo". Mna sa to naštastie nikto nepýtal,ale keby ano,tak by som bol asi v pomykove,že čím sa "zaručiť". :D
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Sa vobec cudujem, ze si ich pustate do baraku :shock:
Ked sa chcu daco opytat, tak nech si ma predvolaju aby som mal papier do roboby a pol dna volna :-)
elegant_villani

Príspevok od používateľa elegant_villani »

Sa môže stať,že nepustíš a nemáš/zbroják/. Poznáš § 19 písm. f. / Keď sa chce,dôvod sa vždy nájde./ :D
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Kdesi kedysi som to tu už písal, za mnou prišiel v sobotu predpoludním (akurát som tuším vysával), zvonil zdola nech otvorím vchod, prišiel priamo za mnou, bavili sme sa na schodišti pred dverami. Otázka - či mám zbraň? Hovorím - samozrejme že mám, u vás v trezore na amnestiu, však preto žiadam o zbroják :D . Ešte sa spýtal čo robím, kde pracujem, aký mám vzťah k alkoholu, ako vychádzam so susedmi - keď som mu povedal, že som vchodový dôverník, tak mu to úplne stačilo, podakoval a šiel... :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ziadne opatrenia co sa robia pri ziadatelovi o ZP niesu vzdy ucinne.Priklad-tu u nas v malom mestecku sa teraz picol kverom chlapak cca 40 ročny.Bol cerstvy drzitel ZP,musel mat psychače a veci podobne.Hned ako si udajne vybavil nakupne,isiel do B.B pre zbran,prisiel domov a picol si to v byte. Udajne problemy s chlastom,dokonca jeho otec zisiel zo sveta pred niekolkymi rokmi podobne.Takze co odhalia,psychotesty?Co odhali policajt co preveruje ziadatela ?niekedy nič že?
inspiring_driscoll

Príspevok od používateľa inspiring_driscoll »

u mna pred 2 rokmi boli na navstevu a kedze som nebol doma, tak sa povypytovali klasicke otazky rodicov (ci som agresivny, ci mame problemy v rodine, ci vela pijem, ci fetujem, atd.) a taktiez sa pristavili pri susede a pytali sa na to iste (to bola chyba, kedze suseda patri medzi top pletky z dediny :lol: kym som dosiel domov z roboty, cela ulica vedela ze chcem zbrojak, lebo jej samozrejme povedali koli comu sa vypytuju )
vecer mi policajti este zavolali na mobil a pytali sa, na co ten zbrojak vlastne chcem.
nic tragicke
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Ked das odpoved, ze si nepichas marihuanu do zil tak je kazdemu jasne aky vztah mas k drogam. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"