Návšteva polície pred skúškami na ZP

bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Este by som dodal : stastie praje pripravenym :D, nikdy nepodcenuj nepriatela :x a ocakavaj aj neocakavatelne :evil:.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

aris
s-r na to :D :wink:
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

No ja v tom dolezitost vidim a to hlavne v tom, ze sa preveri ci skutocne ziadas o ZP. Inak by sa dal urobit ZP na cudzieho cloveka a ani by o tom nevedel, ako pripady uzavretia poistky ci pozicky a poskodeny o tom nemal ani potuchy.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

Pietro32: ak si ešte raz pozorne prečítaš predošlé moje príspevky- zistíš, že stanovisko OO PZ neni až také rozhodujúce a teda ak lustrácie žiadateľa dopadnú dobre- Oddelenie zbraní zašle pozvánku na skúšky.
A tam prídu k slovu vedomosti a prezentácia žiadateľa pred komisiou.

Viac k tomu nemám čo dodať
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Myslel som, že to stanovisko je súčasťou lustrácií... Teda ak by v minulosti neexistoval žiadny relevantný záznam, ale z obvodu by došlo hlásenie, že žiadateľ je "ňáky divný" :wink:, vykazuje známky také a onaké, nemá dobré susedské vzťahy alebo čo ja viem čo ešte, tak že sa to do úvahy brať bude. A myslím, že riešiť to až pri skúškach už bude trochu neskoro. Veď aj cholerik a agresor sa to dokáže naučiť. A ak to raz vie, tak na jeho cholerickú prezentáciu napríklad, sa komisia nemôže odvolať ako na dôvod, prečo mu skúšku neuzná.
Ale kašlime na to, nezmeníme to, takže je to aj tak jedno.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

lubor napísal:No ja v tom dolezitost vidim a to hlavne v tom, ze sa preveri ci skutocne ziadas o ZP. Inak by sa dal urobit ZP na cudzieho cloveka...
Nebude jednoduchšie identifikovať žiadateľa (prostredníctvom OP) priamo na skúške než mu posielať domov hliadku?

V tom, čo si napísal, nevidím logiku.
Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa Ferri719 »

na skuske ziadaju OP spolu s poplatkom 49,5€. OP vracaju az pri skonceni skusky. aspon ORPZ BA V
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

by bolo fajn, keby v niektorych pripadoch ten OP vratili s pozn. nesposobily na pravne ukony :lol: (takeho fesiho co bol so mnou na skuske, chlapi, to by ste neuverili a nakoniec vydali :roll: )
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Yarco v zakonoch tohto statu logiku nehladaj. Ku mne prisli skontrolovali OP a jedina otazka bola ci som podaval ziadost o ZP. Ja na to ano a oni cakajte na pozvanku k skuske, dovidenia.
Ale mohlo to byt aj tak, ze s rodinou som prerusil kontakt, nik ma nevidel 5 rokov ale som stale prihlaseny k trvalemu pobytu, zivim sa boh vie ako, prespavam kazdu noc niekde inde ale ma este nestihli chytit.
Teda je to dobre na overenie doveryhodnosti ziadatela.
eager_curran

Príspevok od používateľa eager_curran »

Fakt zalezi na jednotlivych policajtoch ako si robia svoju robotu. U mna ani v okoli napr. nikto nebol, splnil som vsetky zakonne nalezitosti na prvy sup, spravil skusky, este aj prokurator ma pochvalil a hotovo. Je pravda, ze ma mnohi tam poznaju ako slusneho, vyrovnaneho a zodpovedneho cloveka, takze asi ani nemuseli chodit.
Juj ale som si pohladkal ego :lol:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

abakan napísal:by bolo fajn, keby v niektorych pripadoch ten OP vratili s pozn. nesposobily na pravne ukony :lol: (takeho fesiho co bol so mnou na skuske, chlapi, to by ste neuverili a nakoniec vydali :roll: )
Neverím, že by prekonal toho čo som mal ja, ten si nevedel spomenúť na "zraneného udržujeme v kľude", tak to nahradil za "nóó... taak... zakážeme mu skákať, lietať". :lol:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

prekonal ale nemozem verejne.
friendly_dirac

Príspevok od používateľa friendly_dirac »

ak mi dnes prisla pozvanka na skusky, znamena to ze lustracia mojej osoby dopadla dobre? nemam cakat uz ziadne previerky a navstevy?
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Keď ťa pozvali na skúšky, tak už sa nemáš čoho báť :wink:
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Iba ak by si na termin skusky ochorel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"