S&B nontox 250ks balenia

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

škoda že si sa nespýtal o nejakých 24hodín skôr...

dnes sme ich v NR minuli 1500ks 8)
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa slimaaak »

elado napísal:tak aspoň skúsenosti zo streľby, pocit zo streľby, závady?
dík
K zavadam - zalezi od serie, posledne som mal z jedneho 250ks balenia 4 zlyhavky - rozklepane zapalky bez inicializacie. Predtym 750ks bez problemov...
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

A tá dobrá cena je koľko?
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa sirdo »

nemagnetizuju, aspon mi to predvadzal predajca a ja mu verim...
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Ja som »

ja som mal zatial 2 zlyhavky z cca 700ks, na trening su super (teda podla ceny)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tie naboje boli niekolko rokov 6-7 v predaji,boli na nich nalepka treningove,isli presne,krasne nabojnice,len v kazdej zbrani zlyhavka tvrdych zapaliek.Ak su zapalky chromove-niklovane tie zvyknu blbnut,samozrejme po zoskrabani laku.Ale na take domace zuvanie fajn :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

neviem či sa včera na súťaži vyskytla zlyhávka, to by vedeli poreferovať sano2 alebo marksman.

Inak cena pre nás bola vo finále 15c/kus
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Ak sa bavime o tych, co sme strielali vcera na sutazi co prebiehala popri stretnuti, tak v S&W M&P9 mi isli asi tak, ze prvych 5 OK, potom jeden neodpalilo - vyhodil som ho. Hned dalsi po nom neodpalilo - vyhodil som ho. Na konci som tieto 2 neodpalene znova nabil. Prvy neodpalilo. Ten dalsi uz na druhy krat isiel.

Mozno som mal len smolu, ale zo 40 nabojov 2 zlyhali a jeden z nich sa neopalil ani na druhy pokus.


Ale na druhej strane som aspon krasne videl jak hnusne strhavam :D
Naposledy upravil/-a Peterko v 17 Feb 2013, 09:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

mne jeden naboj vcera neodpalilo ani po 2pokusoch. jamka v zapalke bola podla mna dostatocna. presost bola ok :-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Teraz tie naboje su znova na trhu alebo niekto pustil svoje NZ?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

elado: prosím ťa -čo má spoločné magnetizujúca strela so zlyhávaním náboja počas streľby resp. jeho spoľahlivosťou?
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa siver »

BALISTIK napísal:Teraz tie naboje su znova na trhu alebo niekto pustil svoje NZ?
Frano ich normalne predava, cena je spomenuta vyssie ...
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

ja som ich vystrielal 500, z toho 4 zlyhavky, a jedna velmi znepokojujuca - nosil som to a prvy naboj co som mal v komore (na strelnici) zlyhal, ale na trening dobre.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Peterson: nic to nema spolocne, ani to netvrdi. Na druhu stranu otazka na magnetizovanie , alebo nemagnetizovanie strely je namieste. Ja by som do svojej CZ-ty nedal ocelovy naboj ci uz tombakovany, alebo netombakovany. Nech si hovori kto chce co chce, ocel je tvrdsia ako olovenna zliatina a kto mi zaruci, ze hrubka tombaku je na kazdej strele dostatocna? nik...
marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 19 years

Príspevok od používateľa marksman2 »

roman napísal:neviem či sa včera na súťaži vyskytla zlyhávka, to by vedeli poreferovať sano2 alebo marksman.
na mojom boxe č.3 sme nemali ani jednu zlyhávku - zbrane CZ75 D Compact a Norinco 1911

2 strelci mali poruchu pre zle napáskovaný zásobník + pred koncom preteku odišiel na Norincu úderník :arrow: ale všetko čo sa dostalo na náš stôl (3 krabice) išlo na prvý krát. Poslednú krabicu sme si delili so Sanom. Ten mal na boxe č.4 všetky spomenuté zlyhávky. Ku koncu išiel posledný súťažiaci so zásobníkom napáskovanými všetkými zlyhačmi čo sa nazbierali po predchádzajúcich strelcoch. Neviem ako to dostrieľal - či na ďalší pokus išli.

Celkovo si myslím, že jediný problém tohoto včelstva je, že v krabici značenej FMJ boli namiešané i poloplášte odlišnej gramáže. Ale funkčne aspoň u nás total OK.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"