Strelnice Rožňava a okolie

Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ano, stale je to bez poplatku.
Kontakt na spravcu strelnice: 0917 803 019 , treba sa vopred ohlasit.

Len neviem, ake to tam momentalne bude, cez tyzden prsalo a aj teraz nam tu dost prsi. :)
Naposledy upravil/-a Adrian v 07 Máj 2015, 20:54, upravené celkom 1 krát.
inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

Dakujem za info :!: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Za malo. :)
Cez vikend sa tam chystam aj ja. Blizi sa MaO, treba viac trenovat. Ale prevetram aj pistole. :)
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Dalsia strelnica v okoli Roznavy.
Priblizne 30 km od Roznavy sa nachadza strelnica Smolnicka Huta. Prevadzkuje ju Zdruzenie westernových strelcov BONANZA.

Strelnica je vhodna na MaO, pistolove disciplíny, treningy a sutaze. Dlzka je 100 metrov.
Vedla strelnice je moznost grilovania, opekania a posedenia. Altanok ma kapacitu cca 40 osob.

Par fotiek, popis a suradnice najdete na strankach www.sportovastrelba.sk v casti Strelnice.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Adrian

Myslíš túto trasu ? Lebo to je tých cca 30 km .

Obrázok

Doporučujem len v tom prípade , ak má niekto vyšší podvozok . :roll:
Poznám tú cestu , samá diera ...ale samotná cesta je inak paráda , kľudne by sa dala zakomponovať do nejakej rely súťaže . 8)

Niekedy v lete sa chystám ísť pozrieť a pár zásobníkov položiť , ale pôjdem inou trasou . :wink:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Vyssi podvozok netreba, ale je pravda, ze na Uhornianske sedlo je cesta dost rozbita (dlhodobo sama zaplata, vytlk), za nim je to uz ok.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ano, myslim tu trasu. Ako pise Mesi, cesta nie je najlepsia, ale vyssi podvozok vôbec netreba.
Bol som tam teraz v sobotu na sutazi MaO a isli sme autom VW Passat a bez problemov sme dosli az na strelnicu. Odporucam tuto lokalitu - nadherne prostredie.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Chlapci moji ...o lokalite sa baviť predsa nebudeme ....či ? :roll:

Nie zo srandy som sa tam urval ...chalupu kúpil pred pár rokmi . :wink:
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Taaak sa tam niekedy stretneme a zastrielame si. :)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Adrian napísal:Taaak sa tam niekedy stretneme a zastrielame si. :)
Nie som proti ... 8)
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Adami89 »

Ahojte. Tak dnes som bol na strelnici a stala sa mi taká vec, že prišli mestský policajti s tým, že čo tu robím, že som sa neohlásil nikomu, nechápal som kde nastal problém keďže už v nedeľu som volal na toto číslo 0905 587 024 kde som sa ohlásil s tým že dnes od 11:00 chcem strieľať, bolo mi povedané, že je to v pohode tak som to bral za hotovú vec. Už 2x som tak bol a nebol problém až dnes. Samozrejme pánom policajtom som všetko vysvetlil dal som číslo kde som volal a oni na mňa, že to musím mať papier s povolením a tak podobne, vraj zavolať nestačí, celé sa to však vyriešilo vysvetlením nadiktovaním čísla a nechali nás ďalej strieľať. Skôr taká príhoda ako nejaký problém takže pre info do budúcnosti , treba ísť po nejaký papier :D bola to strelnica v Rožňave v tom peknom lese :) asi jedna z naj strelníc. :)
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Zaujimava skusenost. Chodim tam dost dlho a ani raz sa tam neobjavili mestski policajti. Zvyknu tam chodit bezni poriadkovi policajti - hliadka v aute. Pokial si sa telefonicky nahlasil spravcovi strelnice, tak je to v poriadku. V zivote tam nebol potrebny ziaden papier. Strielal si s vedomim spravcu strelnice. Nic viac a nic menej. Myslim, ze je to v poriadku.

Dokonca ani neviem, ci mestski policajti maju nejaku kompetenciu, pytat od Teba papier. Porozpravam sa so správcom strelnice. Vdaka za info.
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Adami89 »

Ako v žiadnom prípade sa nesťažujem ani nič ako len taká zaujímavosť. Ja by som to tipoval na to ,že paní ktoré som to dal vedieť na tom čísle ktoré som uviedol to asi zabudla nahlásiť alebo zapísať. Ale budem rád za nejaké info ako postupovať nabudúce. Ďakujem :)
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

V pohode, tiez to neberiem v zlom, iba ako zaujimavost. V kazdom pripade sa budem o par dni bavit so správcom strelnice ohladom sutaze MaO, tak nahodim aj tuto temu.
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

aj mne na tom cisle pani minuly tyzden vo stvrtok povedala, ze nieje tam v nejakej kancelarii a nakoniec som volal na ine cislo ktore mi nadiktovala, mimochodom, bol som tam asi 5 krat, spokojnost velmi dobra, len keby toho hmyzu bolo menej :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"