Strana 1 z 7
Napísané: 12 Apr 2013, 08:37
od používateľa peterson
len doplním info k spol.nákupu v LIMITe:
-dotazy ohladne nábojov 45.ACP adresujte Aggerovi, ktorý to má na starosti
Napísané: 13 Apr 2013, 17:07
od používateľa Xader
Napisal som mu ohladom .45acp...
Kedy zhruba planujete robit nakup ?
Napísané: 13 Apr 2013, 17:33
od používateľa Marek Z
nakup uz sa robil, caka sa na dodanie nabojov
Napísané: 23 Apr 2013, 21:19
od používateľa satu
Vie niekto ako sa vyvija situacia okolo .45 ACP prebijancov LIMIT?
Napísané: 23 Apr 2013, 21:53
od používateľa agger
Prebijaci co mali objednane len gule su vybaveni, teraz cakam na dasiu testovaciu varku. Zajtra budem volat.
Napísané: 06 Máj 2013, 15:30
od používateľa limo222
Caute,
ako dopadli testy .45tiek? Dufam, ze k spokojnosti

Rasto
Napísané: 06 Máj 2013, 19:38
od používateľa agger
Spytaj sa ma vo stvrtok.
Napísané: 06 Máj 2013, 20:30
od používateľa limo222
Ok, dik

Napísané: 13 Máj 2013, 15:40
od používateľa acho
Cez vikend odskusane .45-ky v pocte 100ks.
Vysledok: ani jedna zadrzka.
Pocitovo su silnejsie, ako bezne strielane Aresacke prebijance (230grs), proste v Limite nesetrili prachom

spolocny nakup luger
Napísané: 13 Máj 2013, 20:17
od používateľa TeErTe
Ak by sa realizoval spoločný nákup ZVS luger, prípadne iného spoľahlivého streliva môžte so mnou rátať. 1-2t
Napísané: 13 Máj 2013, 22:23
od používateľa peterson
presne tak.
Organizovanie spoloč.nákupov má svoje čaro

Napísané: 13 Máj 2013, 22:41
od používateľa momentalne anonymny
a ake su ceny amunexu?
Urobit spol. nakup u nich a za vyssiu cenu mat bez starosti s dopravou lacnejsie strelivo?
Ale nenasiel alebo nepochopil som presne princip ich fungovania.
Pretoze ak niekto zorganizuje odber palety rovnakych nabojov, a vyberie peniaze, ktore Amunex dostane naraz, a naboje treba v rozumnych mnozstvach rozviezt po SR, a oni ten rozvoz robia, asi by bola spokojnost na oboch stranach.
Napísané: 13 Máj 2013, 23:02
od používateľa sirdo
elado napísal:V zvs moc masový nákup nepomôže. Jednoducho ak sa berie nad 8000ks, tak je cena 0,144€/kus.
no a to si mozem kupit, na treningovu strelbu, rovno SB Nontoxy v cene 0,15€/ks uz pri odbere jedinej krabice co je 250ks, takze nemusim nikoho zhanat, aby som dal dokopy nakup o X-tisic nabojoch...
Napísané: 24 Máj 2013, 20:11
od používateľa satu
Aj ked neskoro, ale chcem este povedat dakujem Petersonovi a Aggerovi za spolocny nakup LIMIT. Mne sa az dnes podarilo na pol hodinku vybehnut na strelnicu. 75 kusov .45ACP bez problemov opustilo hlaven. Ako uz pisal Acho, su dobre "podsypane", pocitovo silnejsie ako S&B. Ale na 185 gr Hornady co som mal nemaju, to aj plamen z hlavne slahal, spredu aj z cez vyhadzovacie okienko.
Napísané: 24 Máj 2013, 20:18
od používateľa Rudo
Tak to mas stastie, lebo v Istebnom som robil camera guy-a aggerovi, ktoremu Limity z HKck spravili opakovaciu zbran.