3. kolo Pohar LOS-SK Sielnica 19.10.2013

inspiring_pike

3. kolo Pohar LOS-SK Sielnica 19.10.2013

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Pridte, bude zabava :-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak ked to budem mat pod nosom a nič vážne mi do toho nepríde tak dobehnem.Uz som aj zabudol ako to tam strielate :lol:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

No predsa guľami dopredu! A niekedy aj dolu hlavou :lol:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Ide niekto z BA?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

napr. ja
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Ak bude mat niekto volne miesto zo Zv, rad by som sa zviezol. Za PM vopred dik
eloquent_lovelace

Príspevok od používateľa eloquent_lovelace »

Bajecne pocasie, novy priestor a ako vzdy prekvapenie - stage krvave ruky, no co viac napisat ze pacilo sa nam ... Chvalime do nebies a tesime sa na dalsie kolo.
Joco&Lucia
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 10 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Z mojej strany veľká spokojnosť!!! :-)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Predom by som rad podakoval vsetkym scenaristom, reziserom, bajkarom, cinovnikom, organizatorom a vobec kazdemu, kto pripojil ruku k dielu.
Pretek sa mi pacil ale aby sa mohol skvalitnovat tak uvediem svoje postrehy:
1. Organizacia uz doznala svoje zlepsenie ale stale treba a je co zlepsovat: napr dodrziavat cas startu, toto prispeje k celkovej moralke :D Vyrazne upozornit, napr. cedulkou ze vstup pred stage je zakazany. Ja som bol z tade dost nevhodnym sposobom vykazany :roll:

Urcite oznacit a vyhlasit najvrchnejsiu autoritu zavodu, ktora by mala v kompetencii riesit pripadne nezrovnalosti. Zatial je to dobre, ze sa pretek vedie v kamaratskej atmosfere ale raz to pride, ze sa najde nejaky vrtak. Mozno to budem aj ja :wink: Uvodom preteku zacat hned s bezpecnostou vzhladom na to, ze tam bolo vela novacikov: a to apriori ochrana zraku(stale)+sluchu. Napominat strelcov, kt. si davaju dole okuliare mimo stage.

2. Pretek samotny: stalo by podla mna za uvahu postupne s pribudajucimi kolami pridavat aj pocet ran. Mozno systemom, rozdelit pretek na na povedzme 5 stage v zaklade + 2 stage doplnkove kazdy po cca 15 ranach za mierny priplatok aby si na svoje prisli aj kovbojs 8) Ono spravit streku 400 km za 60 ranami je predsa len ina ekonomika a poviem pravdu, z malo ran sme boli frustrovani. Skoncilo to skor ako sme sa rozbehli.

3. Ach to krytie :D Viem ze filozofia a tazisko tohto podujatia je v pripodobneni kritickej situacie riesenej so zbranou ale stale si myslim a som o tom presvedceny, ze hodnotenie krytia je subjektivnym pocitom z umeleckeho diela :) Sypem si zaroven popol na hlavu a viem, ze ja ho nezvladam(aj preto, ze som IPSC indokrinovany) ale ak chcete ludi viac pobavit a menej naservitkovat, tak skuste robit kryty vyraznejsie, ktore sa budu same ponukat ich vyuzit na krytu palbu(nieco ako boli karton. kryty na IDPA v ZA.)
Inak co dodat? Tesilo ma, ze som napr. videl inspiraciu tohtorocnym extremom z rimavskej a to konkretne tahanie pneumatik ci hod granatom. Su to dobre veci, kt. ozivia a aj pobavia. Alebo originalne operacne seansy dokonale preverili uchop.

Este raz by som chcel touto formou podakovat vsetkym hore uvedenym a vyzdvihnut ich statocnost sa pohybovat na stagi spolu s pistolnikmi.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

abakan napísal:2. Pretek samotny: stalo by podla mna za uvahu postupne s pribudajucimi kolami pridavat aj pocet ran. Mozno systemom, rozdelit pretek na na povedzme 5 stage v zaklade + 2 stage doplnkove kazdy po cca 15 ranach za mierny priplatok aby si na svoje prisli aj kovbojs 8) Ono spravit streku 400 km za 60 ranami je predsa len ina ekonomika a poviem pravdu, z malo ran sme boli frustrovani. Skoncilo to skor ako sme sa rozbehli.
Len k tej dvojke:
Ako "IPSC indoktrinovany" určite vieš, že napr. taký Lvl 1 tiež s počtom kôl nenavyšuje počet rán. Teraz sú skôr snahy znižovať "u nás obvyklé" počty rán na úroveň odporúčanú pravidlami IPSC, a tá teda nie je (na prostredie IPSC) extra vysoká, skôr naopak.
Postaviť 2 stejdže naviac, to sa ľahšie povie než zrealizuje, na LOS-ke rovnako ako aj na IPSC.
Príplatkové-nepríplatkové.


No a o tej korelácii počtu rán s "ekonomikou" preteku čiže zážitkom/frustráciou z neho, to tu asi zbytočne budeme rozoberať. Koľko ľudí toľko chutí ...
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ako pozeram vysledky, tak Vas tam Noro pomerne slusne "vytrieskal" :D
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Vyborne bolo, zase zaujimave stage, napady, sranda. U mna najviac posl.dvojparkur, hadzanie granatom, strelba zo samopalu a chytak. Tesi ma aj umiestnenie 8)
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"