Šéf kukláčov vyviazol s peňažným trestom

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3136
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa R »

Pbezo: ak ma niekto vyargumentuje na webe nevadí, som rád že diskusia na túto tému má aj oponentov z druhej strany.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Čo sa týka razantnosti zákroku ide hlavne o moment prekvapenia aby osoba, ktorá má byť zadržaná nemala čas na prípravu a kládla čo najmenší odpor....tzv. taktika. Samozrejme ak je už osoba spútaná je to o profesionálnosti a policajt si za zdržanú osobu zodpovedá. To isté by malo platiť aj pri raziách v baroch. Osoba, ktorá sa baví v podniku a má čo to vypité, v hluku nestihne jednoducho reagovať hneď. Samozrejme veľmi veľa ľudí sa venuje adrenalínovému športu alá "dráždenie hada bosou nohou" :lol: , kde som párkrát ako návštevník zábavného podniku videl ako sa snážia oponovať pokynom príslušníkov PPÚ a myslia si, že vlastne je to frajerina. Poniektorí sa správajú ako deti v materskej škôlke, keď v bare má byť ticho a nikto sa nesmie medzi sebou rozprávať, tak šepkajú si keď sa príslušník PPU nepozerá, myslia si, že on ich nevidí, a tak šušky-mušky posmešky chichichi, chachacha ako im všetkým prejdú cez rozum, ale mýlia sa a po takom druhom-treťom upozernení sú vyvedení a nechápu prečo.....a pri tom stačí len tak málo vyčkať kontrolu a byť ticho. Diskotéka na ktorej sa baví okolo 300 ľudí je dosť ťažko zvládnutelná a bez rešpektu to jednoducho nejde. Myslím si, že ani PPÚčkárom sa takúto prácu nechce robiť...buzerovať ľudí, lepšie je sa v piatok, alebo sobotu zabávať so svojou partiou, resp. tráviť čas s rodinou. Nie? A média??? To som sa už sám niekoľkokrát presvedčil ako dokážu spraviť z komára somára. Média veľakrát majú iba strohé informácie a aby malli čo uverejniť narýchlo ničo pozliepajú je z toho nepresná mienkotvorná senzácia.

Týmto príspevkom nechcem obhajovať PZ sám som mal s ním aj ja zlé skúsenosti, ale ako všade či už u ASR, ZVKS a v iných zložkách sa nájdu ľudia, ktorí si robia prácu podstivo a flákači a tiež rovní a rovnejší. Je to jednoducho všade.....preto si myslím, že nemá význam sa nad tým pozastavovať. Všetko je o ľuďoch.
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"