článok na e-zbrane

čo si myslíte o článku ??

skvelý, niečo som sa naučil
0
Žiadne hlasovania
priemerný, nejaké chybičky
3
33%
zmätok, škoda čítať
6
67%
 
Celkom hlasov: 9

inspiring_liskov

článok na e-zbrane

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

test , koľko nezmyslov a nepresností ste napočítali v článku ??

http://www.e-zbrane.sk/index.php?option ... 1&Itemid=1

celkom som sa chechtal až kým som dočítal po meno autora. Keďže ten pán dr.ing rozdáva na serveri www.myslivost.cz rozumy plnými priehrštiami, čakal by som že si dá viac záležať na tom čo vygeneruje...

nuž čo, asi mal slabý deň
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

noze povedz aj nam tutok plebsu, v com je problem. mozno by som videl ako ku kazdemu cislu vedle priradit nejaky vyznam, co sa mi zda trosku zbytocne, ale nechce sa mi to ist resersovat.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3129
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

najprv som šiel na koniec článku pozrieť autora, potom začal s článkom a skončil pri dojmoch pána inžiniera o 8x57J vs. 8x57JS... pán je samozvaným poradcom na všetko, od nožov cez baterky, optiku balistiku. Výsledkom je galimatyáš dojmov, polovkášskej latiny, a nepochopených informácií zozbieraných z internetu. Češi si z neho robia prdel...
brada7
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa brada7 »

zaujímave sú aj jeho rozmery nábojníc 7 rem mag a 300 win mag mne to vychádza inak :shock:
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Pár vecí ,napríklad označenia .22 LR, WMR a jeho prepis do europskeho systému ( "náboj pro malorážky extra dlouhý") sa mi nezdajú :idea:
Človek nieje úplne mimo,no snaží sa písať aj veci,v ktorých nemá istotu.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

snypo: keby si pán Dr.Ing dal pol dňa roboty s wikipediou, takéto zmätky by nenapísal. Predpokladám že literatúru ako malimánek a pod musí mať zmáknutú
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"