14.4.2012 Luger match 1

Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

RisoP, chalani si chcú evidentne poistiť prilásených strelcov že naozaj prídu. Tento problém sme tu rozoberali inde (vlákno 1. kolo Tekovskej ligy). Nakoľko má každý pretek nejaký maximálnypočet strelcov, tí čo zaplatia dopredu asi aj reálne prídu. V Tekove sme to nechali na registráciu v shooting area čo je síce geniálna vec, ale bohužial veľa ľudí nakoniec neprišlo a blokovalo miesta iným.

Rasťo (balistik), bral som to ako tvoju iniciatívu aby si si mohol bližšie domaca buchnúť :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Iniciatívny k...je horši ako triedny nepriatel :roll: teraz to uz mam všetko ..... :lol:
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Vážený strelec

Na úvod sa Vám chcem poďakovať o Váš záujem sa zúčastniť na preteku LUGER match I - súboj družstiev. Nakoľko sa jedná o Level II mám za povinnosť Vám oznámiť, že v zozname registrovaných strelcov som nenašiel Vaše meno pričom podľa pravidiel IPSC sa na pretekoch úrovne level II môžu zúčastniť len registrovaní strelci. Za pochopenie Vám ďakujem a ostávam s pozdravom.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Vysledky ?
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Rišo, Tebe aspoň toto napísali, ale nech kukám ako kukám, tak v databáze SADS nevidím strelca menom Peter Knižka, vo výsledkovej listine áno... takže nakoniec nebol problém, aby tam strelil aj strelec - nečlen SADS? Bol to teda Level II, alebo mi niečo ušlo?
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Toho Knižku som si všimol aj, ja. Ale tak isto si vážim, že vôbec niečo v Žiline robia. Škoda, že to vypálilo takto. Chcel som si ísť streliť, veď to mám pod nosom. Takto mi neostáva nič iné len ísť na I. level trebárs tuto kúsok do Zvolena
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

No ja jak kukam, tak kukam, nevidim vysledkovu listinu. Uz sem hodte niekto link.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Diki moc.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Slovenské pravidlo...
Je nás tu 5 a pol strelca, ale budeme vymýšlať také pravidlá, aby sa pretekov mohli zúčastniť len traja, aby mali istú medailu. Prečo sa tu chce stále niekto hrať na kasty? Pozrite sa, ako sme dopadli v športovej streľbe. Extraliga bola nedávno pretek pre reprezentáciu a nominovaných pretekárov. Teraz je usporiadateľ rád, že mu tam aspoň niekto príde a že sa mu zaplatia náklady.
PHM sú drahé, štartovné tiež stúpa, ubytovanie nie je zadarmo, takže si vážte každého účastníka...
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Pena, raz sme členom celosvetovej organizácie IPSC a keby si poznal jej pravidlá a nekritizoval ich bez znalosti, tak by si vedel, že podmienky na účasť podľa levelov sú určené celosvetovo, nie lokálne. Ako je možné, že po dvoch týždňoch je pretek rovnakého levelu a je tam 100 strelcov? chyba bude niekde inde, nie tým, že sa hráme na kasty
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Môj príspevok nebol kritika, len upozornenie, ako na Slovensku dopadnete ...
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Som plne toho isteho nazoru ako bbpd. Raz je tu nejaky predpis, tak predsa nemozeme obchadzat predpis, len preto lebo chceme prilakat ludi. Zase na druhej strane je to tusim prvy level II v Ziline a preto treba zazmurit oko a pristupovat k tomu s porozumenim. Nabuduce bude lepsie. :wink:
Seb
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa Seb »

Pena, na kasty sa tu nikto nehra. Byt prislusnikom urcitej kasty bolo nieco nemenne. Ak si sa raz narodil prislusnikom nejakej kasty tak si tak aj zomrel. My ale zijeme v inej spolocnosti a kazdy ma na vyber podla svojej slobodnej vole. A slobodne sa moze rozhodnut ci chce byt registrovany v SADS alebo nie. Tvoj nazor ako dopadne sportova strelba na Slovensku nezdielam. Pre tento rok je registrovanych 233 strelcov. V tomto momente je na pretek 1.kolo SPL v Cachticiach na 21.4. 2012 zaregistrovanych 97 strelcov. A je to level 2. Takže nizsia ucast na inych pretekoch bude mat zrejme inu pricinu ako nedostatok registrovanych strelcov ako takych.
A rozdelenie pretekov na rozne urovne a podla toho dat moznost zucastnit sa ich roznym skupinam strelcov ma svoju logiku. Treba sa pokusit preniknut do tejto problematiky hlbsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"