Indoor shooting - Pedersoli

Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 9 months

Indoor shooting - Pedersoli

Príspevok od používateľa dirty.harry »

http://www.zbrane-dave.cz/products/indo ... hooting-1/

Celkom zaujimava vec, aj ked nie uplne v sulade s nasim zakonom..

Skusil to niekto realne?
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa erebos »

Mal som to v ruke. Je to vlastne Flobertka. Odpalujes to zapalkou /teraz neviem ci je puskova, pistolova alebo specialna - myslim, ze puskova/.
Strela leti cca 5m rovno, potom zacina viditelne padat. Presnost tiez nic moc ale pokial chces triafat siluetu postavy tak postacuje. Spetny raz ziaden, zvukovy efekt ako detska kapsla.
Osobne sa mi to moc nepacilo, ale ako trening tasenia do 5m to nemusi byt zle...
Lovely Equalizer
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Lovely Equalizer »

toto ma tiež zaujíma,
EREBOS: z čoho si strieľal, z pušky alebo z revolvera?
Keď som to prepočítal na moju potrebu (6 x nábojnica 45 long colt + gule), vychádza to na 1062 CZK, zápalky netuším koľko stoja, ani aké sa používajú.

Zaujímalo by ma tiež, akú energiu má výstrel a aj to, či v Dave nebudú robiť problémy s nákupkom.

Tu som ešte našiel nejaké video:
http://www.youtube.com/watch?v=6qZBVkmTpiQ
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa erebos »

Strielal som z revolveru 45 LC. Ponukali mi to aj na 38 spl. Podla mna je to urcene len pre revolver lebo v opakovacke by ta gula pri nabijacom cykle asi vypadla, dalej myslim, ze odpor dlhej hlavne pusky by mohol zastavit strelu.
Ja taketo veci moc nemusim a preto som to pozrel len povrchne. Preto som si nevsimol ake zapalky to pouzivalo. Podla mna boli puskove ale nevylucujem ani specialny rozmer co by to dost deklasovalo lebo nevieme ako sa to chyti a ci ich zozenies aj po 5 rokoch.
Rozhodne energia strely nebude vyzadovat ZP nakolko je to vyslovene urcene na indoor strelbu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"