CZ 455 thumbhole

Používateľov profilový obrázok
Jareq
občasný prispievateľ
Príspevky: 61
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jareq »

Vaquero: Jedine na co mam vyhrady je ta pazba. Je mi skratka mala. Ale to jednoducho vyriesim predlzenim patky. Montaz puskohladu som uz posunul naspat. Ak Tebe sedi tak nemas co riesit. Ja som do nej zatial pouzival len najlacnejsie "treningove" alebo lovecke strelivo. Na triafanie 2centoviek to ale bude chciet kvalitne tercove. Uz mam objednane Geco aj Lapua. Ak na nu hodis dobru optiku, budes s nou naozaj spokojny.
barak
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa barak »

Ked si chtel strielat lezacky tak si si mal kupit tercovu. Ta tvoje 455 je na strielanie z ruky ve stoje. Ja ju asi budem brat na siluety tam je OK. Ale este zvazujem jestli nezozeniem biatlonku s priamotaznym zaverom.
Ked chces muzeme si ist zastrielat do Kvacan. Som z LM. Tento tyzden je odstrelovacka v Leviciach, druhý MSl brench v Novej dedine ale pod 19.11.2011 do Rimavskej Soboty je tam sutaz mala odstrelovacka robi to tam poprve
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

Po veľkej reklame a oslavných článkoch v pridružených časopisoch je prevratný spúšťový mechanizmus SST odpísaný. Nuž pozlátený jazýček spúšte nie je všetko.

http://www.czub.cz/cz/news/news/720-upo ... m-sst.aspx
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Po skusenostiach Ceskych strelcov so spustou typu SST sa ani necudujem. CZUB by mohli konecne vyvinut nejaku slusnu spust pre sportove malorazky.
Andrejoff
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Andrejoff »

Zdravim, kupil som 455 Thumbhole a takisto je mi dost kratka.. Ako sa dava dole ta botka pazby, je to lepene ? Lebo dierky na skrutky tam nevidim.. Chcel by som tam dat pod botku toto: http://www.eurohunt.cz/nastavec-pod-bot ... mm-/-cerny
Nejake rady, postrehy ?.. Takisto spust je riadne tvrda ako na brokovnici.. nastavuje sa iba tou matkou na pruzinke ? Co najviac ju povolit? Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"