OR PZ v Senici - ZP skupiny A

friendly_shamir

Príspevok od používateľa friendly_shamir »

Tak ked si taky nedockavy zober telefon a spytaj sa ich kedy bude skuska.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Volal som tam pred dvoma minútami. Skúška je 20.5. Už mi údajne poslali pozvánku, takže žiadne predvolanie ohľadom zdôvodnenia A-čka sa nekonalo :shock: .
EDIT: 21:33 - práve som dovolal s mamou a povedala, že bol včera u nás policajt a pýtal sa kde som kto som. Neobstál, lebo sa tam nevyskytujem, susedia ma nepoznajú a v Bratislave nemám trvalé bydlisko, na ktorom by ma navštívil. Navyše sa budem sťahovať.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Dámy a páni, ďakujem vám všetkým veľmi pekne za cenné rady. Dnes som skúškou odbornej spôsobilosti preukázal schopnosť nosiť zbraň a strelivo. Po zbroják so skupinami A, E a F si mám prísť na budúci týždeň v piatok.

Vzhľadom na to, že je táto téma neaktuálna, prosím administrátora o jej uzamknutie a vymazanie.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Myslel som si, že toto vlákno bude po vykonaní mojej skúšky na ZP mŕtve, ale ešte posledný príspevok z mojej strany:
Dnes ráno som si bol vyzdvihnúť ZP. Príslušník sa ma pýtal, či mám so sebou záznamovú knihu na registráciu (kvôli skupine F). Ja že nie. Normálne som mal pocit, že mi ten ZP nedá bez záznamovej knihy :roll: . Sľúbil som mu, že ju donesiem v priebehu dvoch mesiacov na registráciu a s kartičkou s písmenkami AEF som odkráčal na vlak.
Takže moja rada pre žiadateľov skupiny F - zadovážiť si záznamovú knihu a dať ju zaregistrovať pri preberaní ZP.
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 212
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Tak troska ozivim toto vlakno. Chystam sa na rozsirenie ZP zo skupiny B na A, E, F. Volal som dnes na oddelenie aby som si skontroloval ci mam vsetky potrebne papiere. Ako inak, padla otazocka ci mam zivnost. Na reakciu "nie, som fyzicka osoba - smrtelnik" som dostal odpoved, aby som si nachystal cestne vyhlasenie s dovodom pre nosenie zbrane. Samozrejme nic take pisat nebudem (aj ked mam nachystanu story). Idem tam v stredu, tak dam este vediet ako to dopadlo.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Drzim palce, nenechaj sa odradit. Mozem ti poradit este jednu vec - daj sa do gala a posob ako gentleman. Pani policajtky za prepazkou si na toto potrpia ...
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

Neviem preco ist hlavou proti muru, ked chcu cestne prehlasenie, tak im tu tvoju story daj na papier... Ale je to samozrejme na tebe, neviem co za story mas :-)
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 212
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Boj pokracuje. Kedze v cestnom prehlaseni sa odvolavam na charakter mojej prace, potrebuju este aby som priniesol potvrdenie od zamestnavatela. Nepomohlo odvolavanie sa na zakon, ani jeden moj argument nepresiel. Takze dalsich 50km kvoli dalsiemu papieru.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

Cez potvrdenie od zamestnavatela som to riesil aj ja, ale rovno som sa pytal, co budu chciet odo mna k tej ziadosti. A to potvrdenie mi zamestnavatel poslal postou, nemusel som cestovat specialne kvoli tomu :-) Osobne si nemyslim, ze to je boj, bojovali tu ini s tym, ze im rovno povedali, ze Acko nikdy nedostanu. Toto je taky normalnejsi proces ziskavania ZP. Zatial... Rozhodne drzim palce, treba vydrzat.
Naposledy upravil/-a mrzo v 08 Apr 2015, 18:28, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 212
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Bol som dnes zaniest potvrdenie od zamestnavatela, zrovna mi pani aj podala novy ZP so skupinami A,E,F. Tak to nakoniec ani nebolo take hrozne. Mrzo, Rudo, diky za podporu/palce :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

prečo asi policajtka vydala ZP aj bez potvrdenia od zamestnávateľa? 8)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3702
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

odpoved na kvizovu otazku: asi sa blizil termin ukoncenia konania a dany lajster nie je potrebny pre nejake dokazovanie potreby nosenia zbrane :P
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

odpoved na otazku znie: druzny rozhovor ,v uniformach, v priatelskej atmosfere o zakonnosti postupu
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"