Psychotesty - diskusia

friendly_margulis

Psychotesty - diskusia

Príspevok od používateľa friendly_margulis »

<edit yarco 23.4.2015 12:13> Príspevky som vyčlenil do tejto samostatnej témy, nakoľko zneprehľadňovali tú pôvodnú, týkajúcu sa aktuálnej novely zákona.

nechapem preco si mi zmazal prispevok v ktorom som napisal len cistu pravdu kazdy to vie ocom su cele psychotesty tak sa tu nehrajme na tupcov dokedy sa tu nechame sikanovat??? az ked ich budeme robit kazdy tyzden alebo ked uz bude mat cech psychologov poriadne namastene vacky aj z nemenovaným clovekom na vysokom poste v urade verejneho zdravotnictva
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

cipík: ak si prebehneš príbuzné témy, nájdeš tam kopec debaty o "užitočnosti" psychotestov. Neni preto dôvod zasierať túto debatu ďalšími nárekmi na tému psychotesty.
V tejto téme je snaha racionálne a pragmaticky informovať o krokoch subjektov, ktoré participujú na novelizácií, alebo riešili pripomienky.
Stačí takto?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

cipik
yarco to uz vysvetlil

ak mas pocit sikany /to mame vsetci/ zo strany psychologov, obrat sa na ich komoru a nezahlcuj tu temu svojimi vylevmi

co sa tyka mazania prispevkov,nejde tu cenzuru ani o svojvolu moderatorov/veci pomoze ista zdrzanlivost,kto ma info,alebo sa v tomto procese pohybuje vie ako to je/

ak ma niekto pocit krivdy, bude kopkat nozickami a nebude respektovat odporucania moderatorov,stopnem-e ho BAN-om
Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa wronski »

Ja nemam ten pocit,zeby sa moje spravanie diametralne odlisovalo od spravania spred viac ako 10tich rokoch ked som mal 30 rokov.Vypovednu hodnotu vyjadreni tohto pavedatora hadam nema cenu ani komentovat.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Považujem (ako človek dane platiaci tomuto štátu) povinné psychotesty za štátom nanutenú buzeráciu a hrubý zásah do mojich slobôd. Povinné psychotesty sa mali zrušiť keď sa už 2x krát neosvedčili a nie ešte skracovať periodu na 5 rokov.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

Cobra: by si sa divil, kolkých držiteľov v minulom roku odradili tie psychotesty a nepredlžili svoje zbrojaky. Jeden z efektov bol ten, že určité množstvo vypatlancov a postarších pánov, ktorí radi popíjali považovali psychotesty za značnú prekážku.

Tiež patrím k tým, ktorí považujú psychotesty za málo účinný nástroj odhalenia skratu jedinca- objektívne ale musím uznať, že malinké percento odfiltrujú.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa canis lupus »

Osobne poznám jedného co mi ponúkali CZ tu lebo mu končí ZP a nechce sa mu predlžovať kvôli psychacom. Takže Peťo ma pravdu...
Daniel_sk
prispievateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa Daniel_sk »

Urcite urcite percento odfiltruju - ale to su skor pripady, ktore by uz ani nemali prejst cez kontrolu, ktoru vykonava policia pri vybavovani ziadosti - teda popytat sa susedov a zistit informacie o danej osobe. Myslim, ze keby sa to robilo dosledne tak to odhali ovela viac "vypatlancov" ako psychotesty. Je zase pravda, ze toto je dost subjektivny ukon a radsej sa opieraju o posudok psychiatra. Raz za 10 rokov este viem akceptovat, ale castejsie to robit je naozaj len cisty biznis (je to podla mna uplna blbost co povedal Kleinmann, ze clovek sa inac sprava ked ma 30 alebo 40 - ludia sa vacsinou nemenia :-)).
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa mabo »

Daniel_sk: ja by som zas nedával veľkú hodnotu preverenia podľa :opýtam sa suseda...!
Ale to sme už naozaj OT.... sorry
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2883
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

daniel, to preverenie je tiez super.
Ja som uz jedneho suseda par krat slovne upozornil ze ked fajci na balkone tak nech nehadze spaky na zem.
Druhej susede sa nepacilo ze parkujem par poslednych dni v roku na parkovacom mieste cloveka od ktoreho som kupil byt....
No kebyze sa ich policajti popytaju tak pochybujem ze by boli 'objektivny'
Mizulin
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Mizulin »

Teltra aj ty mas problemy s parkovanim ? :) u nas suseda ludom sklapala zrkadla, ked sa jej nahodou niekto postavil na jej pomyselne parkovacie miesto. Dalej domovy dovernik ,odhlasil havarijnu sluzbu a prisiel k nam do bytu robit servisny zasah na ,ktory nema skusenosti ,nastroje a opravnenie. S tym ,ze vsetko funguje a "klameme". Ukazal som mu pokazenu vec a s krikom poslal prec.

Ked chcu preverovat nech preveruju podla kamaratov ,lebo tych si clovek vybera rodinu a susedov si clovek nevyberie:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"