KE - ZP sk. A

miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

v prvom rade, gratulujem, v druhom rade, 13.8 by mala byť stretávka webforákov v Hodkovciach, zbraní tam bude požehnane, isto bude možnosť čo to vyskúšať :)
Používateľov profilový obrázok
mgke
občasný prispievateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa mgke »

ďakujem. bude ohľadom toho stretnutia na webfore viac info? prípadne kde sa k info dostanem? rád by som prišiel
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

to mgke

nech sa páči, tu sú info ohľadom stretka v Hodkovciach. Budeme radi, keď prídeš: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=107939#107939

Len ja budem mať cca päť zbraní, a to má prísť cca 12 ľudí. Tak už len hádam niečo vyskúšaš... :D
Používateľov profilový obrázok
mgke
občasný prispievateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa mgke »

Ak sa vrátim zdravý z dovolenky, tak rád prídem. Určite dám ešte vedieť. Veď kde, resp. kedy budem mať opäť možnosť vyskúsať väčšie množstvo zbraní po kope. :D
knot
občasný prispievateľ
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa knot »

Zdravim, potrebujem pre sk. A specialne odvovodnenie ziadosti napr. ze prevazam peniaze (Ke okolie ) ? Vdaka
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

podla zakona nepotrebujes, podla praxe ked ju mas, plus pre teba
BoKE
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa BoKE »

Zdravím,

má prosím niekto čerstvé skúsenosti s vybavovaním ZP sk. A v Košiciach ? ( KE - mesto)
Nie som živnostník, ani som nebol prepadnutý, spľňam však všetky zákonné podmienky na udelenie A ZP.

Mám tu v KE šancu uspieť s čestným vyhlásením, že sa cítim ohrozený, ako to bolo uvedené v iných vláknach ?

Viete mi prosím odporučiť niektorú strelnicu v KE a okolí, kde by som si vyskúšal rozborku-zborku pištole, ak by
takáto požiadavka padla na praktickej časti skúšky ?

Ďakujem.

B.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

BoKE

Pokiaľ viem ( ja mám s nimi dobré skúsenosti ) , v KE sú normálni chlapi ... :wink:

Najbližšia strelnica je v Hodkovciach ... http://www.strielaj.sk/ .... ale radšej zavolaj , že čo by si chcel .
BoKE
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa BoKE »

Ďakujem za povzbudenie Arminius. Pustim sa do toho.


B.
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa Adami89 »

Skúšky som mal 2.1 2014 a musím povedať, že skúšajúci úplne super a radosť odpovedať a tak isto aj keď som si podával žiadosť tak nebol problém, poradia, ukážu a vysvetlia . Radosť spolupracovať
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

rovnaka skusenost, skusky minuly rok september, ziaden problem, ochotni, napomocni, skusky bez problemov (samozrejme nabifleny som bol :-)), preukaz hotovy do tyzdna od skusok
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa Hektor »

Aj ja som mal s KE odd. Z a S dobru skusenost. Zasmiali sme sa, poradili mi co a ako a policajtka mi dala ich tlacivo aj ked som namietal, ze uz mam jedno stiahnute z netu.
Uvidim aki budu pri skuske.
vigorous_goodall

Príspevok od používateľa vigorous_goodall »

Tak úspešne absolvované skúšky na ZP sk. A,F.
Podanie žiadosti prebehlo bez problémov, policajná návšteva prišla asi až po 3 týždňoch od podania žiadosti. Vyspovedali ženu, k susedom už nešli.
Na skúškach nás bolo 12, samotná skúška u mňa trvala asi 10min. všetko som čítal z papiera čo som si na príprave napísal. Niektoré odpovede ma ani nenechali dopovedať a že mám pokračovať dalšou otázkou.
Atmosféra na skúške a celý priebeh skúšky bol v pohode, čakal som že to bude horšie.
Moja rada ku skúške je, že treba sa poriadne naučiť zákon 190/2003, kniha tiež dosť pomôže, hovoriť jasne a k veci. Pripravoval som sa asi 2 mesiace, viackrát som prečítal knihu aj samotný zákon, veľmi mi pomohlo toto forum, za čo ďakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"