[LOS-SK] Poharové kolo 7.5.2016, Cachtice

sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Keď dodáš nepriesvitné lepky :twisted: tak budú nepriesvitné.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ketchup nepriesvitne lepky neexistuju a hlavne, nemas sa co pozerat na terc, ci si ho zasiahol, ale na mieridla v okamihu vystrelu... tot vsjo

Ma to ale aj pozitivnu stranku, teraz aspon vies kde ti utekaju sekundy, ktore ti potom chybaju vo vysledkoch a pozeranie sa na terce po vystrele je lahko odstranitelna chyba. ktora ti prida vela %.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2878
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

UPOZORNENIE:
Pri vysledkoch doslo k minor chybe, zmenili sa o 1 miesto poradie 18+

- K nalepkam bolo povedane asi vsetko
- Squady. Suhlasime, urcite sa toto dalo zvladnut lepsie, samoorganizacia na jednej strane setri cas na zaciatku, na druhej strane sme necakali ze ludia sa daju 15 do squadu. Momentalne sa urcite to poriesi do buducnosti.

Pokial ide o squady na webe, SAVka bezi momentalne ako preprod testovanie systemu. Mojim cielom je aby sa LOSka kompletne riesila cez web vratane squadov atd..... Vzhladom na to ze sem tam vyskoci nejaky bug, zatial ideme s overenym riesenim Google forms pokial ide o poharove kola LOS-SK.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

telra napísal: - Squady. Suhlasime, urcite sa toto dalo zvladnut lepsie, samoorganizacia na jednej strane setri cas na zaciatku, na druhej strane sme necakali ze ludia sa daju 15 do squadu. Momentalne sa urcite to poriesi do buducnosti.
Predpokladam, ze na to myslite, pri tom nejakom systemovom prerozdelovani do squadov, ale upozornim pre istotu na to, ze nie len, ze nas bolo o nieco viac, ale jeden z nas este strielal 2 zbrane, cize ako keby +1 clovek.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa Hektor »

Samorozdelovanie do squadov je v pohode a predminule aj fungovalo, len sa ludia okolo seba musia pozriet a spocitat si kolko je kde ludi.
Aj tak sa bude stavat, ze niekto chce byt v squade s niekym a je po internetovom rozdelovani :D
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Poďakovanie organizátorom opäť za skvelú zurku plnú neočakávaných prekvapení v podobe prokurátora, strelby zo spustenymi gatami,vajcom čo letelo z lyžice fuknutim vánku a v poslednom kole prázdna nábojnica čo sa zasekla a nexcelo sa jej von.
Za kybel prociek..... .
Na budúce očakávam ešte väčší hadkor :-))
Česť všetkým zúčastneným.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa nefo »

Tak to vezmeme ako vyzvu. :twisted:
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Máte čo robiť zo Sanom
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa nefo »

Ti poviem. To zas bude ucet. Este ze budeme na vychode. :lol:
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

:-)) :-)) :-))
No to už teraz sa neviem dočkať čo bude v cachticiach
:-))
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa ketchup »

sano2 napísal:Keď dodáš nepriesvitné lepky :twisted: tak budú nepriesvitné.
boha tak ich tam dajte 2 na seba - ked som isiel patnasty v squade vyzeralo to ako cednik nasvieteny zozadu. absolutne sa nedalo rozoznat kde su zasahy a clovek ak trochu stratil prehlad o situacii nebolo vobec vidiet co este nestrelil. rozrusovalo to terc a stazovalo mierenie - oproti ludom co strielali na nerozbity terc mi to pride ako slusna nevyhoda
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa ketchup »

cubitko napísal:Ketchup nepriesvitne lepky neexistuju a hlavne, nemas sa co pozerat na terc, ci si ho zasiahol, ale na mieridla v okamihu vystrelu... tot vsjo

Ma to ale aj pozitivnu stranku, teraz aspon vies kde ti utekaju sekundy, ktore ti potom chybaju vo vysledkoch a pozeranie sa na terce po vystrele je lahko odstranitelna chyba. ktora ti prida vela %.
tak neviem ale na terc pozeram aj pri presune nie len ked nanho mierim. terc ktory je znazorneny v pravidlach na sebe ziadne diery nema. ze by bolo zakazane skontrolovat zasahy na terci pocas stageu som tiez priznam sa nezaregistroval.

sekundy mi utekali asi na 30tich zavadach s nabojom pod sklzavkou pricom rozhodcovia boli uzasne benevoletni - sam by som si dal davno pred koncom dq... pozeranie na terce oproti rieseniu zavad by ziadne viditelne zlepsenie neprinieslo kedze casovo sa to ani neda porovnat napriek tomu som nebol posledny a to teda zavady na pohode nepridavali...
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Všetci čo ste nevideli na terče už nestrielajte, vráťte zbrojaky stým že ste slepi.
Je to zábava + adrenalín
A sťažnosti sa podavaju počas pretekov a každa stojí 500€
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1322
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Tiez som "posral" zopar tercov. Ale nebolo to lepkami, ale bohuzial mojimi rukami a hlavou. :mrgreen: Ale napriklad obe kyvacky, kde nehrozilo vidiet zasahy som mal double alpha. Takze tie lepky su podla mna taky sebaklam.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

chalani klidek, nabuduce vypnem slnko, keď som vypol dážď slnko bude jahoda.

Juro, nepomôžu ti dve lepky, ani tri ani 5. Pozri, viac vecí sme d******, priznávam, ale pre teba špeciálne, budeme radšej prestrelovať terče a to pri oboch zbraniach. Bude to lacnejšie. Alebo ťa pozveme strielať prematch, aspoň budeme mať nastavovača, vieš nám sa to nechce po celom dni na strelnici, vidíme situácie, nie je to pre nás tajné, sme vo výhode a tak potom rozhodcovia končia na predných priečkach, nie je to tým že vedia strieľať a že pácajú na nové terče, je to tým, že presne nastavujú terče aby boli situácie riešiteľné. Jaro napríklad prišiel dve hodiny pred tebou, jedno oko mal na svojej dcére, pískal a pomedzi pískanie behal aby si odstrieľal, v podstate nepočul poriadne žiaden brífing a skončil tretí. Takže keď budeš v našom tíme na organizovanie losky, garantujem že skončíš do piateho miesta. Pozri sa na vlada mlyneka, od kedy mi nosí kávu v termoske podľa mojich predstáv, obsadzuje hodnotené priečky, no teraz neponúkol a skončil až na 23 mieste. :twisted: samozrejme si robím SRANDU! Neviem koľký si skončil lebo som ešte nevidel výsledky, ale ja som skončil posledný. Ešte že sa niekto obuje do niečoho ja neviem čoho iného som čakal, ale lepky sú ozaj somarina. Ako napísal Dušan, pokiaľ potrebuješ kontrolovať zásahy, tak ti terče nabudúce oblečieme, košiel máme dosť, budeš vidieť prd a som potom zvedavý na komentár. Ale inak fajn pretek.

Pre ostatných, máme v pláne jeden pokus, možno sa vám bude páčiť možno nie, možno to dopadne dobre a možno nie. Myslím si že podľa počtu ľudí čo reálne prišlo posledné dva poháre ste spokojný, napriek závadám a somarinám čo vymýšľame. Dostal som mnoho námetov od ľudí, beriem to tak že to čo navrhli aj chcú strieľať takže dočkajú sa. Ozaj neviem aké počasie chcete na budúce. Dážď sa vám páčil, na sucho ste trochu pindali. Skúsime prietrž mračien? 8)
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"