.22 Blazer

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

V MT-2.30eur-50ks-70sk
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

dnes som ich skušal na 50 a 10 m a vobec to ie je take zle .. skusim to rozvažiť ešte na skupiny a možno sa tam tie ulety minimalizuju...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:53, upravené celkom 1 krát.
barak
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa barak »

Tie blazery zasvinia komoru a pak nevyhazuju. Rozptyl je dost strasný. Z jednej krabice 50 ks raz 5 ran 0,5 cm, raz 5 cm. Asi nebrat. Bol som u Fana v Nitre, majú tam výber vsetkých .22. Bral som SB Club se zlavou 10perc - 3,65 eur, , magtecg LR Subsonic 2,59 eur 50 ks, dynamit nobel target rifle - 3,20 eur,
Zatial som mal najlepsi sústrel Magtech
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ale naboj cci blazer je ustovou rychlostou na urovni HV :!: Margo alebo Margolina niesu stavane na tieto naboje :roll: mozes bit rad ze to dopadlo len takto. :wink:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Mne tie Blazery s kombinaciou s 456 strielali az podozrivo dobre.
Nastrel bol sice oproti Lapua Rifle Match na 36m asi 3cm pod, ale po nastaveni puskohladu mi lietali rovnakym smerom a presnost bola porovnatelna s Lapuou za 1/2, ale na 50m by to asi bolo ine.
PS Pisete ze su vykonne a pritom uz na 36m mi lietali pod nastrel tercoveho streliva tak neviem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"