Trvaly pobyt - problem

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

C08R4: toto ma čaka za par dní... netuším čo urobím, ale dôležité je uviesť miesto kde sú zbrane uložené , zákon nestanovuje že to musí byť adresa tvraleho pobytu .. skor by to mala byť nejaka adresa a ked som neskolaudoval prakticky nemám adresu.
friendly_pike

Príspevok od používateľa friendly_pike »

Takze nakoniec to trvale bydlisko nebol ziaden problem, rovnako ako skuska. Policajtov nejako nezaujimalo, ci realne v mieste trvaleho bydliska byvam, ci nie. No a kedze som ziskal Acko, v preukaze zbrane je uvedene ako miesto drzania iba Nosenie.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Chlapi, ako by som túto dilemu riešil so zbraňou napísanou na skupinu E, F ?
Daniel_sk
prispievateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa Daniel_sk »

Ozivujem tuto staru temu. Idem si robit Bcko, uz som podal ziadost o ZP.
Je mozne, ze v preukaze zbrane si dam uviest inu adresu ako je trvale bydlisko? (teda ze trvale bydlisko tam vobec nebude spomenute). Realne byvam o jednu ulicu dalej (prestahoval som sa). Mam zacat este riesit zmenu trvaleho pobytu, aby mi po skuske zapisali uz novu adresu?
Ak nie som vlastnikom nehnutelnosti na danej adrese - bude stacit nejake potvrdenie od majitelov? Alebo nejaky prechodny pobyt si mam vybavit a doniest na policiu potom?

Som konatelom s.r.o. a vsetky zmeny adries by ma stali mozno 200 Euro + kopec casu. Takze ak nemusim, tak to nechcem riesit.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

Som v podobnej situácii. Vybavil som si potvrdenie o prechodnom pobyte a na PZ mi zapísali na miesto držania "TP a adresa prechodného pobytu". Každú ďalšiu som uz len nahlasoval, nemusel som ukazovať potvrdenie.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ja som ani prechodny pobyt nevybavoval , ukazal som list vlastnictva a k nemu rozhodnutie o prideleni supisneho cisla a bolo
AchoSK01
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa AchoSK01 »

Idealne je poziadat ich aby tam napisali "Miesto pobytu" a aj v pripade ze budes menit pobyt je to vzdy up-to-date, uz som to tak niekde aj vydel oznacene, dokonca som videl PZ kde nebolo napisane nic v uvedenej kolonke...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tato ludova tvorivost pracovnikov ODE skonci so zavedenim nového informacneho systemu preukazov
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"