LOS-SK 19.7.2014 v Čachticiach

Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Re: LOS-SK 21.6.2014 v Čachticiach

Príspevok od používateľa mrzo »

Pozriet som minule bol, bolo to zaujimave a rad by som zucastnil. Len neviem ci sa ozaj uz mozem prihlasit, ked aj na stranke odporucate, ze najprv by mal zaujemca absolvovat cvicenie pod dozorom instruktura (LOSik) S dynamickou strelbou skutocne skusenosti nemam.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

ZP máš, takže čisto formálne sa prihlásiť môžeš.

Je na tebe, aby si sebakriticky posúdil, či si pri miernej úrovni stresu (timer, diváci, predpísaná úloha, neštandardné polohy streľby) schopný:
a/ manipulovať so zbraňou bez prstu na spúšti a
b/ mať ústie namierené len predpísaným smerom.

Hlavne sa na žiadne "dynamické" výkony nechystaj, nikto ich od teba ani nebude očakávať. V kľude cez všetky stejdže prejdi pomaly a krokom, nebudeš prvý ani posledný.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Záujemcovia prihlasujte sa:
http://los-sk.sk/preteky.html


<edit> Vytvoril som vlákno nového preteku a sem presunul debatu, tak je to trocha rozhádzané v čase ...
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Propizicie: http://los-sk.sk/preteky.html#osmekolo

Poznamka do kalendara: [url]webcal://www.facebook.com/ical/u.php?uid=1000039 ... tnGC-LbHZ5[/url]

Obrázok


Asi padne aj nejaka ta rana z brokovnice ;-) Odporucame pre zaciatocnikov, pretoze sa nam asi podari dotiahnut predvadzacku z RDAcademy na temu obrana s brokovnicou, co si samozrejme budete moct aj vyskusat :-D

A ako obycajne ide o to, aby bola fakt zabava :-)
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

mrzo napísal:Pozriet som minule bol, bolo to zaujimave a rad by som zucastnil. Len neviem ci sa ozaj uz mozem prihlasit, ked aj na stranke odporucate, ze najprv by mal zaujemca absolvovat cvicenie pod dozorom instruktura (LOSik) S dynamickou strelbou skutocne skusenosti nemam.
To je v poriadku, len sa prihlas a pri registracii povedz, ze si zaciatocnik. Dostanes poznamku na scoresheet, vdaka comu sa ti budu rozhodcovia a obsluha stageov viac venovat. V pripade akychkolvek problemov je mozne sa vzdy obratit na hlavneho rozhodcu.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

No prihlaseny… Vykony nemienim podavat svetoborne, budem rad ked sem tam nieco trafim :-D , takze radu ist na to "pomaly a krokom" si vezmem k srdcu :) Ale tesim sa, naboje uz nakupene, snad vydrzi aj pocasie, na sobotu zatial hlasia pekne…
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Vieš mrzo, dôležitejšie ako niečo trafiť je nikoho netrafiť :shock: Ale to sa už o teba rozhodcovia postarajú...Oni totiž veľmi nemajú radi, keď mieriš tam kde nemáš, ako napr. ja som pred časom pri prebíjaní v kryte mieril na koleno rozhodcovi a ten bol z toho taký "nadšený", že som hneď dostal napomenutie a bol som rád, že nie DQ...
Avšak práve aj tomto je LOS. Zautomatizovať si bezpečnú manipuláciu so zbraňou aj v stresových situáciách a samozrejme je to aj o zábave, ktorú tam v sobotu s nami iste zažiješ. Ja sa už neviem dočkať :D
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

Tak snad sa take nieco este na LOS nestalo, a pevne verim, ze nebudem prvy… :shock: Ale verim, ze tam rozhodcovia maju tazku ulohu… (aj ked im zrovna niekto nemieri na koleno, alebo inu dolezitu cast tela… :P)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tak rozhodcovia na LOS maju extremne tazku ulohu. Je tam velmi vela faktorov ktore si musi strazit. Celkovo je to ako v krasokorculovani, niekedy zalezi len na cite rozhodcu pre posudenie danej situacie, ci trestne body udeli.

Zhrnute a podciarknute, piskat by som to nechcel :)

PS: uz som LOS-ku dlho nestrielal, celkom sa na sobotu tesim, rozhodcovia mi hadam prepacia moje zundranie nad prockami ( a ze ich zase bude )
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2879
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

zdravim,
zistil som ze uz nemam municiu, je ochotny niekto doniest a predat 100ks 9mm Luger?
Vdaka
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Mozem ti priniest 100 kusov Alsa Pro.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

Bolo super, pridem zas… Aj ked som ozaj neratal, ze budem musiet strielat dole hlavou zaveseny na lane :) A rozhodne by to chcelo vacsiu kondicku (teda aspon nejaku) :(
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ako pozeram vysledky, tak toto kolo bolo ani nie tak obranna strelba, ale sutaz Granatnikov :D ... tych 20 procedur za netrafenie je strasne vela a na prvych 3 miestach su ludia co granaty trafili.
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Súhlasím s Cubitkom. 20 procedúr je 60 sekúnd. Keď niekto trafil jeden granát z troch (ako napr. ja) dostal 120 sekúnd a to potom môže byť súperom už aj Andrea Bocelli a bude mať lepší výsledok na takomto stage ako ja. Tu by podľa mňa kľudne stačilo dať 3 procky za netrafený granát. To sa ešte dobrou streľbou dá dohnať, 20 prociek už nie. Nabudúce by organizátori mali zvážiť počet procedúr za takéto "chuťovky", najmä ak ich nesplnenie úplne neguje aj inak vynikajúci strelecký výkon. (nemyslím ten môj :mrgreen: )
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"