Cena streliva 44 magnum

Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years

Cena streliva 44 magnum

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ak niekto z prítomných vie, nech mi prosím poradí...všetko je v peniazoch, aj cena streliva, 44 mag od Prveho partizana mi ponúkli u dovozcu pre SR Huntera v Košicoch za cca 62 centov( 18,50 Sk ) :D vie mi niekto poradiť slušnejšiu ale najmä lacnejšiu alternatívu na Slovensku?
Za Moravou kupujem napr. Magtech za smiešnych 9,50 KČ :P !! máte niekto zmapované ceny tohoto streliva na Slovensku?
prebíjačku nevlastním a ak by som si dal spraviť u cudzieho, cena náboja by bola asi okolo 30 centov za kus,pri použití mojich hilzní a mnou dodaných striel, pri čom cena strely od PP je 10 centov/ kus, to sa mi asi oplatí nadaľej nakupovať na Morave nové, alebo nie?? Váš názor alebo rada?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kamarat jedneho casu bral poloplaste PMC do 10sk za kus od Frana.Vraj mu urobil cenu ,ale neviem na akej dohode snim.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa dirty harry »

presne také niečo by som si predstavoval, ale vyzerá to skoro ako rozprávka, preverím to, dík
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

no skús sa kuknúť na stránky aresu po koľko ich robia respektíve prebíjajú.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa dirty harry »

ojojojoj, v arese povedali, že mi dajú náboje vyrobené z poteflonovaných olovených knedlíkov za najmenej 9 Sk, respektíve že mi odrátajú za jedenkrát použité hilzne 80,-Sk za 1 kg, no nie je to perfektná ponuka? ja za jednu takú hilznu ale dostanem až 3,- Sk a myslím že do kila sa ich zmestí viac ako 26 ta ně?? ale oni rátajú ako šrotovú cenu za mosadz, ta to už je riadny biznis ně?? fešáci v tom arese... schválne musím odvážiť kolko váži jedna taká hilznička aby som mal z toho kompletný biznis zážitok.
to sa nenájde na našom malom Slovensku nikto čo predáva strelivo za normálne ceny, tak ako v Čechách? ale nevadí, proti kríze ja lahko zabojujem za riekou Morava, ta nepomôžem bratom vyhrabať sa z ekonomického blata?
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"