ZP - A - SPIŠSKA NOVA VES

inspiring_matsumoto

ZP - A - SPIŠSKA NOVA VES

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

ahoj , vie mi niekto poradiť ako prebieha skuška na ZP -A čko v SPN? DAKUJEM
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ako prebieha skuska na ZP sk. A v SPN?? nerozumiem... skuska samotna prebieha alebo aspon by mala prebiehat vsade rovnako. prides na Utvar PZ komisia zlozena z 2 policajtov a jedneho prokuratora a jedneho lekara ta tam uz caka :twisted: daju ti myslim 8 otazook z kazdeho odboru + este doplnujuce a nakoniec predvedies praktiku s CZ 83 pripadne 82 ale asi 83 a potom sa prokurator- veduci komisie poradi s ostatnymi a ked sa zhodnu zapisu do zapisnice vysledok...a oboznamia ta s nim.... toto chces vediet??? vsade by to malo prebiehat rovnako pokial viem... alebo sa mylim??? rad sa poucim..
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

prakticka ot. bola s CZ 50/70 ... RS
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Všade rovnako...ajked samozrejme ľudský faktor spôsobuje mierne odchýlky.
Otazku skôr vidím v tom A-čku, ale to je už vecou konkrétneho oddelenia, keďže v posudzovaní majú veľkú svojvôľu...ja nie som z SNV.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

No V LC neviem ako to je lebo na ZP sa len chystam..
inspiring_matsumoto

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

SNV je skratka pre mesto Spišská Nová Ves , pýtam sa preto lebo že vraj mílo komu sa tam podarí urobiť zbraják na A čko , a ja tam idem 21. januára.Píšete že odpovedám na 8 otázok a doplnujúce otázky, čo ak tiee 8 otázky odpoviem bez chyby ale na tie doplnujúce len čiastočne?
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ono komisia moze aj k nejakej z tych 8 otazok dat aj nejaku doplnujucu ale potom je to na celkovom zhodnoteni komisie a samozrejme aj na type otazky ale o tom rozhodne predseda teda veduci komisie... mas podanu uz ziadost o ZP sk.A???? uz mas aj stanoveny datum skusky?????
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

mozu ti kludne aj povedat, ze skusku si zlozila uspesne, ale neuznavaju tvoje dovody na A a ponukaju ti B. poznam cloveka, ktoremu sa to stalo.
potom sa s nimi treba natahovat.
takticky je ale lepsie vziat hoci B, skusku mas za sebou a potom sa hadat o A, ako nezobrat nic, alebo hadat sa najprv o A a potom ti daju taku skusku, ze ju nikdy neurobis.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...uz by konecne mohli zrusit tie nezmyselne skupiny...koho to ma bavit sa neustale doprosovat...ako vzor by mohli sluzit Cesi... :?
inspiring_matsumoto

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

takto chlapci ja už držitelkou ZP som . mam ju na D skupinu - polovné účely ešte z výšky na Lesníckej fakulte , a čo sa týka A čka tak dôvod mám uvedený ako majiteľka firmy a že často prenašam tržbu a tak , čo som zdokladovala aj výpisom z obchodného registra/ nechceli kopiu živnostenského / takže nevidím dôvod aby mi núkali B skupinu alebo sa mýlim? poraďte
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...to A-cko dostanes...
inspiring_matsumoto

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

no najpr musím spraviť tu skúšku :wink:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...sak si expert cez rakety, tak taka skuska ta nerozhodi... 8)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

to je krasa toho systemu, ze sa neriadi logikou, lebo kazdy jebinko so strednou skolou rozhodne na zaklade vlastneho uvazenia. a ked si nie silna v kramflekoch a nedupnes si, tak ti poskacu po hlave a upru to, na co mas pravo.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Tak v tom pripade ak si teda majitelka firmy a prevazas peniaze mas potom iste aj ŽL a ako si uz iste citala staci predlozit jeho kopiu a povedat "ujovi policajtovi" ze robis s eurami a tym padom nema co rozpravat...pripadne nedostatky v kolonke pre dovod nosenia zbrane ( ale ziadne nebudu) ti policajt povie....vacsinou vsak staci kopia ŽL,vedomosti na skusky,par desiatok eur a mas vybavene :lol: :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"