Tripod/trojnozka

inspiring_bardeen

Príspevok od používateľa inspiring_bardeen »

Ta trojnozka vypada velmi zaujimavo. Uz si riesil ako je to z dovozom na slovensko ? Kolko by vysiel dovoz pripadne clo ? Diky.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

chlopi šak sú to običajné statývi pre fotografov od SLICu to kúpiš v každom poriadnom obchode s fototechnikou ,len nezabudnite pozrieť max zaťažitelnosť :D :D
inspiring_bardeen

Príspevok od používateľa inspiring_bardeen »

ak by to niekoho zaujimalo tak som dostal od nich odpoved ohladom ceny a dorucenia:

Shipping to Slovakia for a large tripod with cradle is $37.00 USD. The total including shipping would be $171.95 USD. According to the postal service website, the delivery time is 6-10 business days. We have successfully shipped to Slovakia in the past. Our shopping cart on the website is set up to accept international orders, and the correct shipping amount would be applied.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa lovec »

Vyzera to v pohode, (kiki je tiez LR hunter)....zoberieme dva? V aute nezavadzia,auto je mocne,odvezie vela ftakovin....a su miesta v reviri,kde je Harris na dve veci.....mam sice trojnozku,ale....preco nie.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

tango: Tu je ten moj setup co som Ti spominal (ten treti co nosim - maly/ultralahky/karbonovy ma aj kamuflaz ale ten mam zabaleny v batohu):

Obrázok

Ten Cullmann Titan je trochu overkill, ale bez problemov udrzi aj 15kilovu zbran a na tej videohlave si jednoducho nastavis dorazy (ak chces) ako aj protisilu/rychlost pohybu po vsetkych osiach. Tri uhly rozlozenia noh, max vyska cca 170cm.

Manfrotto je lahsi (max vyska cca 210cm), od ultralahkeho ma sice daleko, ale ma ten prehoditelny stredny pilier, co umoznuje napr. toto:

Obrázok

(ja ho mam zvycajne zprava vedla pusky, okular pozorovaku vychadza hned vedla puskohladoveho okularu, cize staci naklonit sa a ovladanie je vdaka tej joystick-hlavici jednou rukou). Ten uchyt na ballhead-hlavicu pod Kestrelom som si vyrobil sam, ale da sa aj kupit).


Gunslinger
inspiring_bardeen

Príspevok od používateľa inspiring_bardeen »

2 lovec.

Igor, ja som si uz objednal Large QD Tripod With SSP-1, bohuzial 2 hodiny predtym nez som sem postol na forum ten anglicky mail. Skoda mohli sme usetrit na dovoze :-(.

Inak je to presne ako pises, u nas v reviri je mi Harris na dve veci, sama rovina a na to aby som bezpecne strielal potrebujem trojnozku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."