Polymerove predpazbie

fakestring
prispievateľ
Príspevky: 135
Registered for: 14 years 2 months

Polymerove predpazbie

Príspevok od používateľa fakestring »

Zdravim vsetkych,

ake mate skusenosti s polymerovymi predpazbiam obecne, alebo este lepsie ak by mal niekto odskusane konkretne nadpazbie od Novohradskeho, o ktore mam zaujem? Jedna sa mi hlavne o to, či to po demontazi a spatnej montazi drzi nastrel, ak je na nom namontovany kolimator. Alebo su to len vyhodene peniaze a ak chcem, aby to bolo presne, tak jedine dural? Pripadne odporucte nejaky konkretny typ, s ktorym mate dobre skusenosti a ked uz sme pri tom, tak aj nejaky overeny kolimator v cenovej hladine do 200€ (radsej lacnejsi :) ). Vopred vdaka.

Aby som nezabudol - jedna sa o tuning kosy vz. 58 :)
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 135
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa fakestring »

Este ma napada - nemate niekto kontakt (e-mail) na uzivatela QNX, ktory je pod tymto nickom registrovany na strelectvi.cz? On totiz vyraba vraj slusne duralove nadpazbie a stale ho ma v ponuke. Problem je, ze na strelectvi sa da zaregistrovat len prostrednictvom sms, ktora sice stoji (teraz neviem presne) cca 3€, ale uz z principu mi je taky sposob registracie proti voli. Nechcem teraz niekoho nahovarat, aby sa tam zaregistroval a zaplatil tie ecka namiesto mna :) , len ma napada, ze QNX moze byt registrovany aj tu, ale pod inym menom, alebo ho nejaky tunajsi ucastnik mozno pozna. Sorry za offtopic a dufam, ze som neporusil nejake pravidlo fora. :?
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa djuri »

fakestring nedavno som mu kvoli tomu na strelectvi pisal, toto je odpoved:
Ano, ještě jich mám dost. Ihned mohu odeslat nadpažbí s povrchovou úpravou vypalovací barvou na zbraně DuraKote v několika odstínech. Černě eloxované nadpažbí cca za týden (musím je odvézt na eloxování). Cena je 2000kč/ks, při odběru 5 a více kusů 1800 kč/ks
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rado74 »

daj plastove od FAB DEFENSE a mas pokoj je presne vyrobene a nastrel bude isto drzat ak by po case nie zaistovaci kolik treba nahradit nejakou skrutkou a matkou aj na tom duralovom QNX je skrutka mal som ho.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Nadpazbie od QNXa predava na slovensku Dr. Vidan, vid reklamny clanocek na http://www.e-zbrane.sk/index.php?option ... &Itemid=32

Takze sa skus skontaktovat s nim
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 135
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa fakestring »

kapula,

poslal som teda mail na vz.58.tunning@centrum.sk, uvidim, ci sa niecoho dopatram.

djuri,

nemas teda mail priamo na QNX-a? Uvidim, ak by p. Vidan robil distribuciu a nenahadzoval si priliz velku marzu, bolo by to jednoduchsie, ako objednavat z CR, ale pre istotu... :)

rado74,

o tom plastovom (FAB, CAA) stale este uvazujem, trochu ma len odradza, ze tam na nadpazbie treba pouzit povodny plech - ja by som chcel mat tie povodne casti v zalohe a v pripade potreby to len jednoducho, bez nastrojov prehodit. No, uvidim, btw. - mas s tym kompozitom vlastne skusenosti a si spokojny? Pouzivas na nom napr. kolimator? Resp. - pises, ze si mal dural QNX - a si spokojnejsi s kompozitovym FAB-om? To by bol dost padny argument...
A este - je kompozitove podpazbie dostatocne silne, aby som tam mohol primontovat rukovat na rail? Tusim niekde tu, na fore niekto spominal, ze sa mu podarilo podpazbie s rukovatou zlomit.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Mne osobne na qnx nadpazbi trosicku vadi system uchytavania - cez skrutku. Inac je to paradicka. A co sa tyka pouzitia povodneho nadpazbia na montaz toho plastoveho, tak nahradne nadpazbie v predajniach typu Deas arms urcite budu mat, takze nemal by byt problem.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Tu najdes vela odpovedi na tvoje otazky: http://www.israeli-weapons.com/donate.htm cely set na 58 stoji 185$.
Tuningu 58 sa tu venuju ine vlakna :!: :wink:
Tu mas ich test: http://www.youtube.com/watch?v=Vq_ryCth ... re=related
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rado74 »

fakestring mal som QNX na zbrani drzi super chyta sa skrutkou vadilo mi jedine to ze k nemu nerobia aj spodny diel a v kombinacii s inym podpazbym to vyzeralo divne ked tak treba kupovat sadu na SA 58 e shop maju ake chces len je to rana ......ale zase kvalita.
To FAB DEFENSE mas pravdu treba vymontovat original vnutorny povodny plech z nadpazbia ale neni to az taky problem len uz som sa stretol s dvomi prevedeniami toho plechu jeden mal 4 masivne kovove vylisky ktore sa zasekavaju do nadpazbia a mal som aj take co to drzal iba nejaky pliesok to sa mi moc nepacilo.
Inak s tym Fabom za mna spokojnost drzi to pevne, neni problem so spodnou rukovätou mam ju dotiahnutu dost pevne je to pevny plast ako sa pouziva na ramy zbrani to by som chcel vidiet toho chlapa ako to polamal podla mna to nie je mozne skor by som povedal ze to bolo podpazbie od ineho vyrobcu s ineho materialu /neni plast ako plast/Teraz riesim kolimator ale neviem sa rozhodnut ci ho hodim na predpazbie alebo na bocnu montaz asi si hodim Eurom :D
Drazdi ma Meopta meosight 30 recenzie dobre, parametre tiez komplet vodotesny a hlavne servis po ruke tak neviem :?
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 135
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa fakestring »

Michal1,

nemozem tam najst ten set za 185 $, vidim len polymerove predpazbie za 69 $ a potom rozne rukovate. Ale je mozne, ze som slepy.. :)

rado74,

ta Meopta je zaujimava, ale ta cena sa po zaratani postovneho z CR uz dost blizi Docteru, napr. http://www.hermes.sk/e-shop/docter/doct ... us-d-35mm/
Dufam, ze nedostanem nejaky ban, toto by sme asi mali preberat v optike. Idem tam zalozit vlakno ohladom par kolimatorov..., tak sorry za oftopic.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

fakestring napísal:Michal1,

nemozem tam najst ten set za 185 $, vidim len polymerove predpazbie za 69 $ a potom rozne rukovate. Ale je mozne, ze som slepy.. :)
Sak ti to oci vykole, ked sa na to kuknes lepsie :!:

Kukni sa v tejto teme to mas : http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=42696#42696
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "