IMI Defense GK1

inspiring_newton

IMI Defense GK1

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Po rokoch som zmenil puzdro.
GK1 je oproti Fobus-u GL2 ,uzsie,menej odstava od tela a je vyrobene z jedneho kus materialu /nie je nitovane ako GL2/ a zbran v nom "neplava"

Obrázok
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Vyzerá zaujímavo. Mohol by si prosím ťa urobiť foto z hora aj so zbraňou? Lebo mám Fobus a ako píšeš, dosť odstáva :? Kde si ho kupoval a za koľko?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

uuu ty kokso vyzerá perfektne :shock: hneď idem predať Fobus :-D Vďaka
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

miro2851: Radšej s tým ešte počkaj. Nechcem sa týmto nijako dotknúť Electrona, prajem mu nech mu púzdro slúži k plnej spokojnosti.

Skúšal som púzdra IMI v kombinácii s Glockom 19. Nebol to tento typ púzdra čo má Electron, ale typ s poistkou, myslím že: IMI-Z1020. Keď som ho videl prvýkrát, veľmi sa mi páčilo, malo aj štýl rotacie na spôsob rotačných Fobusov. Vďaka tomu odstávalo viac, takže toto porovnávať nejdem, ale už som bol rozhodnutý pre jeho kúpu, ale potom som vyskúšal typ s poistkou Blackhawk Serpa, rovnako s Glockom 19. Odstával trocha menej, ale hlavne pádlo bolo vyriešené o dosť lepšie, aj oproti Fobusu a aj oproti IMI, ktoré má z menovaných troch podľa mňa pádlo najhoršie/najmenej drží. Druhá vec bol subjektívne na pohľad kvalitnejší materiál ako IMI. BlackHawk vyrába aj púzdra bez poistky ak ti také vyhovujú viac, nerotačné, ktoré bude odstávať podobne ako Electronove IMI a bude mať zrejme lepšie pádlo a lepší materiál. Na tvojom mieste by som si pozrel aj ich sortiment, než niečo objednáš.

Ale samozrejme, niekomu sa môže IMI páčiť viac ako BlackHawk, toto bol iba môj názor.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Zoidberg37
tiez som mal pocit,ze padlo na IMI bude problem,ale puzdro dobre drzi aj pri behu
nafot SERPU ak mozes
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Electron: nemôžem, ja na ceste zatiaľ iba. Keď bude nafotím, ale nebude to fér porovnanie, pretože tá Serpa síce nemá priamo rotáciu ale má to naklápanie, do uhlov, takže iste bude odstávať viac. Ja som ju kúpil zároveň aby plnila aspoň nejakú kvázi športovú funkciu. Inak kúpil som ho na HSko krpaté, ale to hádam nebude na prekážku pri porovnávaní.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

No a povedz ešte cenu, lebo tá je pre mňa dôležitá..
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Miro2851: objednával som z USA, cena bola asi 35 dolárov + 18 dolárov poštovné, ale brali sme teda dve púzdra aby sa náklady rozdelili. Ale teba to víde lacnejšie, pretože ja som bral púzdro na malé HSko (XDčko), to ponúkali asi iba 5 predajcovia a z toho iba jeden posielal do zahraničia, takže ja som musel brať od neho. Ty si kľudne nájdeš na Glocka predajcu čo to pošle za 5-10 dolárov a aj cena môže byť mierne priaznivejšia.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Marek Z »

Blackhawk serpa mam pre XDM, Glock a 1911. su s prevlekom aj padlo a to padlo je podla mna plne zle. Je nestabilne a zle sa vybera z gati von. Este horsie ako Uncles Mike. Preto ho pouzivam len s prevlekom. Fobus je omnoho lepsi. tot moj nazor:) Ale na sport je vyborne. :D
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

miro2851: podobné, hento je myslím z tých kevlarových vlákien, neviem presne lebo bolo viac generácii tých Sherp, ale áno je to na taký štýl.

Marek Z: Keď sa nabudúce stretneme a budem už mať to púzdro, tak musím potom vyskúšať tú tvoju srandovnú pracku :)
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Marek Z »

jo myslis Tec-Lok:). to je paradna vec
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

mal som pred tým IMI Defense no vadilo mi ze je daleko od tela, po tom som kupil Blackhawk Serpa lewel 2, a som s nim nadmieru spokojny, pouzival som ho na pretekoch a bolo super aj na nosenie, kedze bolo tesne na telo a material je tiez super, s Fobusom sa to neda ani porovnat
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tohto teraz niekto predáva na e-zbraniach za 40 euro je tam inzerát:

http://www.e-zbrane.sk/components/com_c ... 433286.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."