Spoločný nákup Glock

Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 15 years 4 months

Spoločný nákup Glock

Príspevok od používateľa Max11 »

Mám možnosť zohnať Glock 17, 19 a iné (4. generácia) za cenu pod 560€ pri nákupe nad 3ks. Ak by mal niekto záujem a zozbiera sa nás viac, môžem pozisťovať presnejšie info.
Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa neosk »

kua :( v piatok som objednal za 597€ G19 :(
Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa Max11 »

@elado - Viem, že policajti a vojaci majú zľavu, no žiadneho nepoznám, ktorý by bol ochotný mi ju nejakým spôsobom sprostredkovať. A nie je tá zľava nejakým spôsobom viazaná na ich osobu a platná len na nákupné povolenie s ich menom ?
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Vaquero »

Áno, ale policajti sú oslobodení od správneho poplatku za nákupko, takže mu refunduješ len 4,50 za preukaz zbrane, ktorý sa vzápätí predierkuje a vydajú Ti na zbraň Tvoj, po zaplatení 16,50 + 4,50, ktoré by si platil tak či tak.
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

a maju policatji a vojaci tuto zlavu niak obmedzenu na kusy zbrani?? ked uz som cez kamosa takto bral jeden glock, bude sa dat kupit aj dalsi?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

To je otazka na predajcu, ktory zasiela kopie dokladov tusim oficialnemu distributerovi, lebo on poskytuje zlavu nie nasi velkodusni predajcovia.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

čo mi hovorili ludia, ktorí už zopár zbraní takto kupovali na policajta- tak aj výrobca má nejakú kvôtu, že raz ročne v pohode.
Výrobca aj tak tieto zbrane púšta cez výhradneho dovozcu a ne z pultu predajní. Je to súčasť jeho marketingu a reklamy, že príslušníkom OZ v každom štáte predáva so zlavou. Zvýraznujem slovo "predáva" . Takže stratový určite neni a môže mu to byť jedno.

Takže ak nakupuje príslušník OZ, tak okrem odpusteného poplatku za nákupko 16,50e- je tam ešte zlava od výrobcu. Tie Glocky idú naozaj pod 500e
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa me2dik »

Mna konkretne takto pred rokom vysiel na 495 ( povodna cena 595)
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Vaquero »

No hej, ale koľko je takých šuplíkov?
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ked uz tu prehadzujete ceny, u Skrabaka z Banky pri Piestanoch som bral gen 4 G22 za 526 Euro a to som nebol ani vojak/policajt ani som nebral 3 kusy :wink:
Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa Max11 »

Glock 19 gen. 4 je už doma :)

Nahneval ma len pán majiteľ poľovníctva Jomi, pretože sľuboval cenu 560€, (čo je cena, ktorú mi ponúkali aj v iných obchodoch) v prípade ak prídeme kupovať dva glocky, čo sme aj splnili, no nablokoval nakoniec 585€.
Po mojich výhradách prihodil zdarma 50ks nábojov v hodnote 10€, no stále nás "obtiahol" o 15€.
Nech sa na mňa nehnevá ale takto sa obchod nerobí.
Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa neosk »

Max11 napísal:Glock 19 gen. 4 je už doma :)

Nahneval ma len pán majiteľ poľovníctva Jomi, pretože sľuboval cenu 560€, (čo je cena, ktorú mi ponúkali aj v iných obchodoch) v prípade ak prídeme kupovať dva glocky, čo sme aj splnili, no nablokoval nakoniec 585€.
Po mojich výhradách prihodil zdarma 50ks nábojov v hodnote 10€, no stále nás "obtiahol" o 15€.
Nech sa na mňa nehnevá ale takto sa obchod nerobí.
na nieco podobne cakam aj ja, ked som chlapcovi vravel, ze v DEASe maju zlavu pre LT 5% z 595 a on mi ho chcel predat za 620 tak sa len divne zatvaril. A o LT ani nepocul.
Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa neosk »

tak nakoniec ani ne, 598 ma vysiel, celkom sa mi lubi, len sa mi zda kus tazssi ako gen.3
Najviac ma stve, ze som momentalne v Lucenci a nemam kam ho ist prevetrat :( Lebo vsetky strelnice v okoli su klubove, alebo nie pistolove. Ach tie obmedzenia :(
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

precistene
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

aktuálna info:
nákup v BW arms- (policajt) Glock 17 3gen. za 465eur
Naposledy upravil/-a peterson v 24 Dec 2012, 11:48, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"