Kolimator na Roni G1/G17 do 200 eur

Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa limo222 »

o vortexoch som cital na ceskych forach aj ja vcelku pochvalne prispevky, nakoniec som ale kupil kolim od rasta a som spokojny :)

Dakujem za vsetky prispevky, dufam ze pomozu aj inym pri vybere :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"