Asociacia Presnej Strelby SR (APSS)

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no najprv musim doriesit zopar zakladnych veci , ako je montaz (ta je na svajciarkach znacny oriesok) , vybrat vhodne sklo - tu mi zrovna kolega tlaci jeho rok staru meoptu R1 1,5-6 , najst vhodnu laboraciu , zistit ako to lieta na viac nez 100m tzn najst si treningovu strelnicu... rok mam co riesit
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

Nooo dufam ze nam to buduci rok sutaziaci poriadne "skomplikuju" v podobe velkej ucasti. :wink: Cez zimu vylepsime hardware a poriesime nejake nove discipliny. Slubujem vylepseny 3 gun parkur...etc

Kazdopadne teraz na konci sezony chcem podakovat vsetkym, ktori sa starali o to aby long range strelba na Slovensku nezakapala.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 4 months

Príspevok od používateľa Kall »

Hlavně nezapomeňte na kontakty s madarskem a rakouskem, tvrdili, že nás rádi uvidí.. teda pokud nekecali
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

Veru "rádi".....a iste aj Poliaci :twisted: , nezabudnime na Long Shot, ktory je super, lebo tam je skutocne obrovska konkurencia a naozaj spickova....no a tiez Nowa Deba. Myslim si, ze ked pojde vsetko dobre, mame pred sebou paradnu sezonu naplnenu mnozstvom zaujimavych sutazi.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

17.12.2011 organizujeme na DPS "zimnu taktiku" - trening. Bude sa strielat asi len Battlefield na max. 500m. Inak ring volny pre testovanie navaziek etc.
Prihlasky prosim cez PM alebo na mail na APSS stranke.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

jo....parada. Donesiem aj knedlikomet.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

AKI ucastnici semiauto AR15 sme tam !!!!! Vynikajuca sprava ja som uz uspal spomienky na DPS a toto je super prekvapko !!! Moc sa tesim ! Vyskusam si flintu s nafuknutou komorou bo ona tvrdi , ze na 100m zaden problem so zmenou presnosti k horsiemu:)) a na rok pokracujem s 24" hlavnou a AR...
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

ok teda dva kusy strelcov plus...
Este tak vseobecnu otazku. Ked som diskutoval s dalsimi organizatormi ohladne teminov na taktiku v zime tak panovala obava, ze v zime nenaplnime stav na sutaz.
Bol by zaujem aj zimnu akciu?
Ja osobne nemam problem urobit aj akciu v january a behat po DPS v -17°C (Niekolko krat som to aj absolvoval) a pri spravnom obleceni sa da aj to.
Ares
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa Ares »

Na 17 se těším a udělám maximum pro to, aby se mi podařilo dorazit. Pokud jde o zimu, nebojme se extrémů přátelé, neb "těžko na cvičišti, lehko na bojišti".
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 4 months

Príspevok od používateľa Kall »

tak ten víken nemohu, snad příště.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja som Zabudol na našho priatela s 308mou čo zombíkom vystreluje oči takže od Šale a Nitry 3 kusy to jest 2 semiauto a jedna opakovačka.

čo sa týkla zimných termínov tak :

Možnosť streliť si na takejto strelnici je pre nas veľmi vzácna nakolko robim v stavebnictve tak ja mam zimu najvhodnejšiu s nami možno rátať aj keby ste niečo spravili v january
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

Propozicie na 17.12. su hotove. Bude sa strielat na 300 a 500m, oficialne. Pripadne zmeny su vyhradene. Pozvanka pre bratov z Ceska bude pripojena. Sledujte apss stranku!
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

zial mam pre vas zlu spravu. Trening na DPS neschvalilo vedenie DPS takze odpada. Dufam ze sa uvidime na buduci rok v hojnom pocte na :cry: sutaziach.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa onevan »

Tak to je smutný :-( A já se tak těšil.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Doprcic! :((((
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"