Náboje .45 ACP LIMIT

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

len doplním info k spol.nákupu v LIMITe:

-dotazy ohladne nábojov 45.ACP adresujte Aggerovi, ktorý to má na starosti
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa Xader »

Napisal som mu ohladom .45acp... :wink:
Kedy zhruba planujete robit nakup ?
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 692
Registered for: 18 years 2 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

nakup uz sa robil, caka sa na dodanie nabojov
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa satu »

Vie niekto ako sa vyvija situacia okolo .45 ACP prebijancov LIMIT?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

Prebijaci co mali objednane len gule su vybaveni, teraz cakam na dasiu testovaciu varku. Zajtra budem volat.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa limo222 »

Caute,
ako dopadli testy .45tiek? Dufam, ze k spokojnosti :-)
Rasto
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

Spytaj sa ma vo stvrtok.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa limo222 »

Ok, dik :-)
acho
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa acho »

Cez vikend odskusane .45-ky v pocte 100ks.
Vysledok: ani jedna zadrzka.
Pocitovo su silnejsie, ako bezne strielane Aresacke prebijance (230grs), proste v Limite nesetrili prachom ;-)
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Ak by sa realizoval spoločný nákup ZVS luger, prípadne iného spoľahlivého streliva môžte so mnou rátať. 1-2t
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

presne tak.

Organizovanie spoloč.nákupov má svoje čaro :?
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 21 years

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

a ake su ceny amunexu?
Urobit spol. nakup u nich a za vyssiu cenu mat bez starosti s dopravou lacnejsie strelivo?
Ale nenasiel alebo nepochopil som presne princip ich fungovania.

Pretoze ak niekto zorganizuje odber palety rovnakych nabojov, a vyberie peniaze, ktore Amunex dostane naraz, a naboje treba v rozumnych mnozstvach rozviezt po SR, a oni ten rozvoz robia, asi by bola spokojnost na oboch stranach.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sirdo »

elado napísal:V zvs moc masový nákup nepomôže. Jednoducho ak sa berie nad 8000ks, tak je cena 0,144€/kus.
no a to si mozem kupit, na treningovu strelbu, rovno SB Nontoxy v cene 0,15€/ks uz pri odbere jedinej krabice co je 250ks, takze nemusim nikoho zhanat, aby som dal dokopy nakup o X-tisic nabojoch...
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa satu »

Aj ked neskoro, ale chcem este povedat dakujem Petersonovi a Aggerovi za spolocny nakup LIMIT. Mne sa az dnes podarilo na pol hodinku vybehnut na strelnicu. 75 kusov .45ACP bez problemov opustilo hlaven. Ako uz pisal Acho, su dobre "podsypane", pocitovo silnejsie ako S&B. Ale na 185 gr Hornady co som mal nemaju, to aj plamen z hlavne slahal, spredu aj z cez vyhadzovacie okienko.
Naposledy upravil/-a satu v 25 Máj 2013, 12:13, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Tak to mas stastie, lebo v Istebnom som robil camera guy-a aggerovi, ktoremu Limity z HKck spravili opakovaciu zbran.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"