Správa fóra
Brasi, sekcia udalosti je stale zamknuta? Co sa stalo za katastrofu, ze je to uz od decembra zamknute?
Pytam sa preto, lebo ked clovek nemoze reagovat, stavaju sa z fora internetove noviny, v nasom pripade so skupinou vyvolenych ktori reagovat mozu.
Admini: Ak tu niekto robi zlotu, upozornite ho, zakazte ho, vyhostite ho. Dlhodobe zamykanie celych sekcii plosne pre vsetkych slusnych foristov sa mi zda kontraproduktivne.
Pytam sa preto, lebo ked clovek nemoze reagovat, stavaju sa z fora internetove noviny, v nasom pripade so skupinou vyvolenych ktori reagovat mozu.
Admini: Ak tu niekto robi zlotu, upozornite ho, zakazte ho, vyhostite ho. Dlhodobe zamykanie celych sekcii plosne pre vsetkych slusnych foristov sa mi zda kontraproduktivne.
Ahoj Dantes, skúsim ti odpovedať. Stalo sa všetko aj nič. Nemožnosť komentovať príspevky v sekcii Udalosti je dôsledkom toho, aké koniny sa tam objavovali. Rovnaký krok urobil admin už v minulosti. Vtedy som to bol ja, kto po čase navrhol, aby sme opäť umožnili diskutérom zapájať sa do debát k aktuálnym udalostiam. Momentálne však necítim potrebu vyjsť s takouto iniciatívou.
Problémom nie je, že by sme túžili niečo alebo niekoho cenzúrovať. Pravdou ale je, že webforum.sk sa stalo významnou platformou, na ktorej sa stretáva určitá komunita. Táto platforma je sledovaná nielen bezpečnostnými zložkami, ale najmä médiami a tiež odporcami práva legálne nosiť/držať zbraň. Keďže niektorí jedinci toto nedokážu pochopiť, resp. nedokážu sa podľa toho správať, je na modoch a adminovi, aby zabránili diskreditácii webfora pre názory pár jednotlivcov. Je to však kopa práce, hodiny a hodiny, ktoré by každý z nás vedel využiť produktívnejšie. Azda nemusím akcentovať, že my všetci to robíme bez nároku na akúkoľvek odmenu.
Iste, možno by bolo jednoduchšie rozdávať bany na počkanie a načas znemožniť každému, kto to prepáli v sekcii Udalosti, aby sa mohol zapájať do iných debát. Lenže sekcia Udalosti nie je, resp. by nemala byť ťažiskovou sekciou webfora, preto sme sa rozhodli radšej pre obmedzenie možnosti diskutovať. Dokedy, je otázne. V žiadnom prípade ale nie je pravda, že nejaká "skupina vyvolených" má možnosť pridávať príspevky do diskusie. Túto možnosť má len admin a modi a pokiaľ viem, využili sme ju zatiaľ len dvakrát. Vždy som to bol ja a v oboch prípadoch nešlo o žiadnu polemiku, alebo diskusiu, ale len o update k zverejneným informáciám. Možnosť založiť novú tému v sekcii Udalosti a informovať ostatných o nejakej aktualite však má naďalej každý člen, teda aj ty.

Problémom nie je, že by sme túžili niečo alebo niekoho cenzúrovať. Pravdou ale je, že webforum.sk sa stalo významnou platformou, na ktorej sa stretáva určitá komunita. Táto platforma je sledovaná nielen bezpečnostnými zložkami, ale najmä médiami a tiež odporcami práva legálne nosiť/držať zbraň. Keďže niektorí jedinci toto nedokážu pochopiť, resp. nedokážu sa podľa toho správať, je na modoch a adminovi, aby zabránili diskreditácii webfora pre názory pár jednotlivcov. Je to však kopa práce, hodiny a hodiny, ktoré by každý z nás vedel využiť produktívnejšie. Azda nemusím akcentovať, že my všetci to robíme bez nároku na akúkoľvek odmenu.
Iste, možno by bolo jednoduchšie rozdávať bany na počkanie a načas znemožniť každému, kto to prepáli v sekcii Udalosti, aby sa mohol zapájať do iných debát. Lenže sekcia Udalosti nie je, resp. by nemala byť ťažiskovou sekciou webfora, preto sme sa rozhodli radšej pre obmedzenie možnosti diskutovať. Dokedy, je otázne. V žiadnom prípade ale nie je pravda, že nejaká "skupina vyvolených" má možnosť pridávať príspevky do diskusie. Túto možnosť má len admin a modi a pokiaľ viem, využili sme ju zatiaľ len dvakrát. Vždy som to bol ja a v oboch prípadoch nešlo o žiadnu polemiku, alebo diskusiu, ale len o update k zverejneným informáciám. Možnosť založiť novú tému v sekcii Udalosti a informovať ostatných o nejakej aktualite však má naďalej každý člen, teda aj ty.
V sekcii udalosti bolo možné aby zakladateľ novej témy a v nej aj prvého a posledného príspevku mohol tento upravovať - aktualizovať. No teraz už to možné nie je. Ide o chybu alebo úmysel moderátorov vyhnúť sa zverejneniu nevhodných komentov k udalosti už zakladateľom témy?
Mne sa práve teraz podarilo zo smartfónu odoslať nefunkčný link v príspevku do sekcie udalosti (bez skontrolovania náhľadom) a nemôžem ho opraviť. A tému nemôžem ani zmazať aby som ju založil opätovne už s opraveným linkom.
Mne sa práve teraz podarilo zo smartfónu odoslať nefunkčný link v príspevku do sekcie udalosti (bez skontrolovania náhľadom) a nemôžem ho opraviť. A tému nemôžem ani zmazať aby som ju založil opätovne už s opraveným linkom.
- Black Powder
- moderátor
- Príspevky: 93
- Dátum registrácie: 19 years 6 months
Presunute to co sa dalo rozpoznat, ze tam patri, ak niekto najde nejaky prispevok, co sa tyka .45ACP, nech da vediet, presunie sa tam.
a nemal by byt novy clen registrovany az od 15 rokov +...?
Em, odstranili admini subsilver/prosilver temy?
toto by zaujimalo aj mna...
prosim o navrat silver pozadia, toto tmave zabija moje oci...
Možnosť zmeny šablóny je opäť aktívna - ak máte prepísané nastavenie, dá sa to nastaviť v Užívateľský panel -> Nastavenie fóra
Návrh:
Zmeniť názov sekcie zo sedliackeho "plynové pištole" na odborné "expanzné".
Zbrane bez Zp:
vzduchovky
expanzné
flobert
CO2 a iné
Zmeniť názov sekcie zo sedliackeho "plynové pištole" na odborné "expanzné".
Zbrane bez Zp:
vzduchovky
expanzné
flobert
CO2 a iné
Tému som premenoval kvôli Googlu - plynové pištole hľadá mesačne niekoľko tisíc ľudí, expanzné skoro nikto. Dávam za pravdu, že z pohľadu významu slov to správne nie je, ale ľuďom treba dať to, čo pýtajú.