Hunter Club Bratislava

Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Je to najlepsia sukromna kryta strelnica co som v SR videl!!!! Stym co je v TT sa to neda ani porovnavat. Len tak dalej chalani!!!!
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 9 years

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Platbu kartou riešime, chceme poskytovať komplet servis zákazníkom.

Do konca budúceho týždňa platí akcia na zapožičanie SIGM400 SPORT v kal. 223 REM zdarma, platí sa za stav a strelivo, budúci týždeň príde nová AR15, ktorá sa bude dať tiež požičať zdarma. Podobné mašinky tu včera a dnes chalani nastreľovali, po odchode posledného zákazníka som si aj ja poriadne zastrieľal :) :)
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ambor »

hornet napísal:Ambor: zastavovanie tercov v lubovolnej vzdialenosti? Ako? Vsak je to odstupnovane po 5m.
Mne bolo vysvetlené že áno dá sa, keď kontinuálne držís ten gombík. Osobne som to však neskúšal, takže verím tomu čo mi povedal zamestnanec strelnice. Ale vyslovene som sa na to pýtal.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

len tolko, ze ovladanie posunu tercov urcite nie je finalna verzia
ludia z Hunter klubu intenzivne pocuvaju na konstruktivnu kritiku a ak sa ukaze , ze by bolo vhodne cosi prerobit, urcite nad tym uvazuju
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 9 years

Príspevok od používateľa slavmiro »

Michal1 napísal:Je to najlepsia sukromna kryta strelnica co som v SR videl!!!! Stym co je v TT sa to neda ani porovnavat.
1/2 hodina za 8€ a hodina za 15€. To sa tazko da porovnat s cenou 7€/hod v TT, kde je v cene aj jeden terc a 1/2m bielych nalepiek, ochrana sluchu a zraku. V com je to v BA tak vyrazne lepsie?
Nechcem rypat, fakt ma zaujima o com sme v TT ukrateny. V TT mam navyse kvalitne strelivo za "VO" ceny (.22LR/9mm/.357MAG). Dakujem za odpoved.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa hornet »

V TT som nikdy pod 8 eur neplatil, teda vzdy beriem 2 terce. A tie biele nalepky som nikdy nedostal. A to mam LT zlavu. Tam som platil naposledy za stav a 2 terce 8,20 (alebo 8,30, uz neviem) a tu 8,90. Prd rozdiel a ked zohladnim prejazdeny benzin, este som v pluse. O usetrenom case na cestu ani nehovorim. Hlavne v casoch okolo 16 - 17, neraz som sa zasekol v zapche.

Ochranu ti daju bez poplatku aj tu.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

len pre poriadok, kedze ste uz obaja znacne OT :
ujasnite si rozdiel medzi strelnicou TaT v BA-Dubravka a TT - Trnava

pre Slavmiro : prid sa pozriet a uvidis, pre mna je dolezitejsich viac faktorov nez len cena za hodinu
a k Franovi (jedina porovnatelna strelnica v tejto triede) to mam 90km
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa hornet »

No tak mal som za to, ze to porovname v ramci jedneho mesta, takze ja som myslel T&T v Ba.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 9 years

Príspevok od používateľa slavmiro »

OK, male nedorozumenie sa vysvetlilo. :) Dakujem. Do Huntera skocim urcite, mam to kusok z prace. T&T mam aj ja fakt daleko.
Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa wronski »

Strelnica na urovni,ktorej sa neda nic vytknut.Mozno este tak platba kartou,chybalo mi par drobnych pri neplanovanom nakupe krabicky 9mm.Ale nakolko autom to mam 5 min,dal som to na otocku.
wisdom
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa wisdom »

No takze aj ja pridam svoju recenziu:
Lokalita 10/10!! byvam vedla..
Ked uz pridete do vnutra privita Vas mila ochotna obsluha a niekoho urcite potesi bohaty vyber zbrani na pozicanie. Mne osobne padlo super aj ponuknute pitie, pricom plechovku coly som si mohol zobrat na stanovistie. K streleckym stanovistiam - na moj vkus mozno trosku slabsie osvetlenie na streleckom poste. Drahy odstupnovane po 5m - vymakane ako u Frana v NR to zrejme nikdy nebude ale ucel to splni rovnaky a pokial sa vychytaju muchy tak tu neni co vytknut.

Celkovy dojem: super personal a strelnica na slusnej urovni. Z BA strelnic zatial urcite najlepsia ale stale ma daleko na uroven Frano strelnice v NR.

Otvaracie hodiny 10/10 - TOP!

Ceny: Pre toho, kto chodi stirelat aspon 1x za tyzden a kupi si tu ich kartu tak su ceny super! a zrejme nema zmysel rozmylat o inom mieste. Pre jednorazovych navsetvnikov je to zrejme najdrahsia strelnica - resp. v drahsej som este nebol ale vzhladom na lokalitu a otvaracie hodiny sa to obcas da prezit. Urcite sa rad vratim.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

wisdom napísal:ale stale ma daleko na uroven Frano strelnice v NR.
Skús upresniť.
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Pridám sa aj ja.
Iba som vbehol a vybehol v princípe, vzhľadom na okolnosti ale pár postrehov.

1. Lokalita veľmi potešila, konečne niečo čo mám za rohom :wink:

2. Priestory veľmi pekne urobené, príjemná atmosféra

3. Parking rovno pred budovou, super.

4. 25m a 45m, možnosť strieľať aj dlhú, dostatok miesta na stanovištiach aj za nimi, palec hore

5. Príjemní ľudia, veľmi dobrá ponuka zbraní na zapožičanie to isté čo sa týka občerstvenia

Pár vecí čo z môjho pohľadu možno trošku vadili, teda priam až dve :)

1. Slabšie osvetlenie strelišťa, možno to bolo prechodom zo slnka vonku, ale svetelné podmienky boli pre mňa dosť zlé, také akurátne šero v ktorom najhoršie vidím

2. Uchytenie terčov, nakoľko som prišiel nastreliť kolim na 25m, po posune terča som musel vždy chvíľu čakať kým sa prestane kývať zo strany na stranu.


Každopádne jedna z najlepšie vybavených a možno aj najlepšie pôsobiaca krytá strelnica v SR. Pred podobne pôsobiacim Fraňom jednoznačne vyhráva vzdialenosťou. 500m verzus 80 km znamená že fakt nemusí byť úplne dokonalá :)

Za mňa 9,5/10
wisdom
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa wisdom »

yarco napísal:
wisdom napísal:ale stale ma daleko na uroven Frano strelnice v NR.
Skús upresniť.
Frano ma lepsie vyriesene nasledovne (moj nazor)

1. osvetlenie streleckeho postu, tu v hunter mi chyba svetlo (bol som iba na kratkych postoch v pravo)
2. pojazdy - velmi rychly presny chod - nastavis vzdialenost, stlacis tlacidlo a terc je hned tam (treba zazit)
3. prijemnejsii a krajsi post (pekne vykladane drevo vs drevotrieska)

Tiez je zaujmava cena - 6e (Frano) vs 16e Hunter (1h)
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ambor »

Wisdom všetko má svoje pre a proti. Osobne som rád že vzniká takéto porovnanie a vieme ako strelci podať konštruktívnu kritiku pre novovzniknutú strelnicu.

Ad pojazd ktorý je rýchly. U Fraňa sa mi pár krát stalo že mi spadol terč z pojazdu lebo išiel rýchlo a prudko zastavil. A neviem ho dať na 8m :)
Ad otváracie hodiny, tu Fraňo nemôže konkurovať bez ohľadu na cenu možem ísť do Hunter clubu strielať cez víkend od rana do večera.
Ad to príjemné prostredie, mne sa viac páči predstava že sedím na káve, kecám s niekým a pritom sa pozerám na streľbu a strelcov za sklom. U Fraňa sa nedá sedieť za barom a pozerať zároveň.

Pre moje potreby je Fraňo dobrý len na jednu vec. Ísť si nastreliť pušku na 100m.

A to nie je klub. To je strelnica v areáli veľko a maloobchodu na okraji Nitry. Hunterclub je o niečom inom, čo vermi že sa v najbližších mesiacoch ukáže.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"